Парад Перемоги в Москві стане ганьбою для Росії! Путін отримав, що хотів — Зубов

Uncategorized

Черговий парад Перемоги 9 травня в Москві стане новою ганьбою для президента РФ Володимира Путіна. З грандіозного заходу, яким колись був, сьогодні він став «міжсобойчиком» за участю кількох тиранів, що залишилися.

«Победобесіє» в Росії триватиме доти, доки існує режим. Напередодні виборів у Держдуму в Путіна немає жодних шансів підняти рейтинги своєї партії – «Єдиної Росії».

Загрузка...

Таку думку в бліцінтерв’ю OBOZREVATEL висловив російський історик і опозиціонер Андрій Зубов. Далі наводимо його пряму мову.

Путін отримав, що хотів – Росія в ізоляції

Безсумнівно, парад Перемоги стане ще однією ганьбою для Путіна. З явища, яке дійсно збирало світових лідерів у минулі роки, тому що перемога над нацистською Німеччиною – велика подія в історії ХХ століття – парад перетворився на міжсобойчик Путіна та тиранів, що оточують його, типу Лукашенка.

Може, приїде хтось із Казахстану, з Вірменії. У Вірменії немає тиранії, зате є страх втратити РФ як союзника перед обличчям Азербайджану і Туреччини. Від таких залежних від Росії держав, можливо, і пришлють когось.

Loading...

Парад перетворився на міжсобойчик Путіна та тиранів, що оточують його

За останні роки після захоплення Криму і подій у Грузії, особливо за останній рік, після отруєння Навального, від Росії поступово відвернулися всі країни світу, крім кількох сателітів на кшталт Венесуели.

Скандал, пов’язаний із тим, що знаходять руку зовнішньої розвідки Росії у вибухах у Чехії, Болгарії, втручання в процес виборів у США… Путін досяг своєї мети. Росія опинилася в повній ізоляції, яку проклинають його ж найближчі соратники.

Тому що всі вони мріяли тут робити гроші, а відпочивати і жити на щасливому Заході, а тепер ніхто їх там бачити не хоче. Ніхто їх туди не пускає і сюди не їде.

«Победобесіє» в Росії триватиме доти, доки буде цей режим. На своєму останньому виступі перед Федеральними зборами Путін говорив, що в підручниках немає Сталінградської битви. Звичайно, це дурість. Немає такого підручника з історії ХХ століття в Росії, в якому не було б сказано про це.

Війна для Путіна – улюблена болюча тема

Loading...

Але явно, що це його хвилює. Він уже говорить не про факти, а висловлює якісь божевільні ідеї, які існують в його голові.

Війна для нього – улюблена болюча тема. Чомусь вона для нього дуже близька. Мабуть, він буде її і надалі проштовхувати. Пам’ятаєте, нещодавно він писав велику статтю з цього приводу.

Отже, допоки він буде при владі, це «победобесіє», безумовно, буде. Воно девальвує, знецінює реальну перемогу і реальну трагедію людей у цій війні. Перетворює все це на якийсь ідеологічний фарс. Це дуже сумно.

Путін не в змозі підняти рейтинг «Єдиної Росії».
У Путіна немає шансів підвищити рейтинг «Єдиної Росії» напередодні виборів до Держдуми
В Україні вибори загалом проходять нормально, демократично, і ви вже забули, як проходили вибори за радянських часів – і в тій же Україні, і у нас. Коли було зовсім не важливо, як голосують люди – важливо було, що напишуть потім. Писали, 99,9% «за».

Росія дуже швидко йде до цього самого сценарію. Вибори в Росії – абсолютний фарс. Можна сказати, що їх більше немає. Якщо ти голосуєш, це лише якась демонстрація лояльності режиму, але результати голосування виписуються з того, що наказано.

Тому перемогти на виборах у Росії опозиція не може ніколи. Ніяка – ані легальна типу комуністів або ЛДПР, ані нелегальна. Тому що в адміністрації президента буде сказано 70% написати за «Єдину Росію». Так і напишуть. Як це було на виборах у Білорусі, коли Лукашенко написав собі 80% голосів.

Перемогти на виборах у Росії опозиція не може ніколи. Ніяка

Якщо соцопитування проводять чесно, то вони дають інший результат. Але не треба забувати, що в авторитарній країні опитування мають малу цінність. Тому що проста людина думає: «Я не знаю, хто мене запитує. Адже та людина відразу може повідомити в місцеву ФСБ, що я не хочу за Путіна голосувати, що я не лояльний, і у мене будуть неприємності з моєю роботою, з моїм бізнесом». Люди бояться.

З огляду на те, що я бачу, співвідношення незадоволених і задоволених режимом Путіна приблизно дві третини і одна третина.

Але навіть якщо б Путін хотів якось підвищити рейтинги своєї партії, у нього нічого не виходить. Шансів на це немає. Є тільки один шанс – посилення тиску і репресії щодо суспільства.

Джерело

Loading...