У Харкові загuнула бразильська модель, яка стала на захист України ФОТО

В Україні загинули троє добровольців із Бразилії, які боролися з російськими окупантами. Серед них – колишня актриса, модель і зоозахисниця Таліта До Валле, яка стала жертвою ракетного удару РФ по Харкову 30 червня.

Як передає ВВС, 39-річна Таліта приєдналася до захисників України як доброволець і працювала в структурах, які забезпечують ЗСУ.

Попередньо, в момент удару вона ховалася в укритті разом з іншим бразильським добровольцем, колишнім військовослужбовцем Дугласом Буріго.

Таліта До Валле

Внаслідок ворожого удару в бункері почалася пожежа. Жінка задихнулася від диму. 40-річний Буріго теж помер: він повернувся до укриття, щоб знайти Таліту і спробувати її врятувати.

Третій загиблий бразилець, за даними місцевих ЗМІ, це Андре Хак Бахі, який брав безпосередню участь у військових діях. Він помер на початку червня.

Таліта До Валле боролася з РФ на боці ЗСУ

Видання Daily Mail повідомило, що колишня бразильська модель також була снайперкою та брала участь у гуманітарних місіях по всьому світу. Наприклад, вона воювала проти ІДІЛу в Іраку.

Таліта приїхала до України за три тижні до своєї загибелі. Відомо, що вона вивчала право, пройшла снайперську підготовку, а моделлю й актрисою працювала в юності.

Таліта До Валле зі зброєю
Жінка раніше працювала моделлю та актрисою.

Брат Таліти Тео Родріго Вієра назвав її героїнею, покликаною рятувати життя та брати участь у гуманітарних місіях.

Він пояснив, що в Україні його сестра працювала не лише снайперкою, а й рятувальницею, відповідала за прикриття ЗСУ під час наступу російських військ.

Таліта До Валле загинула в Харкові

Деякий час вона перебувала в Києві, після чого вирушила до Харкова. Востаннє рідні жінки розмовляли із нею в понеділок, 27 червня. Вона пояснила їм, що не може часто телефонувати, тому що мобільні телефони відслідковуються безпілотниками РФ.

Доброволець Таліта До Валле

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.