Десятки бригад! Операція Почалась – Новий наступ ЗСУ: прорив на 250 кілометрів. Радісна новина!

Сили оборони України можуть перейти в новий наступ, який відбудеться в Запорізькій області. Атака може бути неминучою, навіть незважаючи на зиму.

Можлива мета операції – звільнення більшої частини захопленого півдня і відтіснення окупаційних військ РФ до вузької ділянки суші, яка з’єднує материк з Кримом.

У виданні Forbes вийшов матеріал, в якому йдеться про те, що ЗСУ здатні перейти в четвертий етап наступу. Цього разу – у Запорізькій області.

Агресор Росія вже могла почати маневри, щоб спробувати зупинити контрнаступ українських військ.

Як відзначають журналісти, 9 грудня війська України і окупанти РФ обмінялися артилерійськими пострілами в районі Гуляйполя і Полог Запорізької області, в 65 милях на північний схід від захопленого росіянами Мелітополя.

Вони також наводять слова терориста Гіркіна, який раніше написав, що “російською розвідкою було виявлено пересування великих механізованих сил Збройних сил України поблизу фронту”.

У публікації зазначено, що якщо слова Гіркіна відповідають дійсності, наступ української армії може бути неминучим, і зима цьому не завадить. Ймовірно, ЗСУ поставлять перед собою за мету звільнення більшої частини окупованого півдня і відтіснення російських окупантів до вузької ділянки суші, яка з’єднує материкову Україну з Кримом.

“Якщо це правда, то це може бути ознакою того, що четвертий контрнаступ української армії може бути неминучим, незважаючи на настання зими. Це широко очікуваний наступ – запорізький лівий гак – матиме на меті звільнити більшу частину півдня України і відтіснити війська РФ до вузької ділянки суші, що з’єднує материкову Україну з Кримським півостровом, який російські війська захопили в 2014 році”, – вважають журналісти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.