Ось і спливла вся правда! Стало відомо для чого насправді Путін і Шойгу їздять у Сибір

Uncategorized

Президент Російської Федерації Володимир Путін періодично відвідує Сибір, щоб брати участь в обрядах шаманів. У них він нібито почав вірити під впливом очільника Міноборони РФ Сергія Шойгу.

Про це заявив журналіст-міжнародник Іван Яковина в ефірі телеканалу «Україна 24». Він підкреслив, що за офіційною версією російський лідер із міністром вирушили у ті краї на відпочинок, але численні джерела стверджують зовсім інше.

Загрузка...

Зазначається, що на кілька днів до Сибіру Путін і Шойгу поїхали посеред минулого робочого тижня. За словами проінформованих людей у Москві, там вони «роблять всілякі шаманські обряди».

«Після історії з якутським шаманом Олександром Габишевим, в якого Путін сильно повірив, а також під впливом тувинця Шойгу він став вірити в цю окультну течію і регулярно проводити відповідні обряди», – уточнив Яковина.

Журналіст додав, що для цієї мети в безлюдному місці в Сибіру на березі річки Хемчик навіть побудували спеціальне капище у вигляді золотої юрти. І видання «Агентство» нещодавно показало її в одному з розслідувань.

«Які жертви і яким демонам Путін і Шойгу приносили цього разу, ми не знаємо. Але відомо, що коли вони були в Сибіру, за дивним збігом там же загинув міністр із надзвичайних ситуацій Євген Зінічев, якого офіційно називали наступником Путіна. Як саме він помер, ніхто не знає, офіційні версії суперечать самі собі», – наголосив Яковина.

Loading...

Він припустив, що останнього разу посеред тижня кинути всі справи і їхати в Сибір Путіна могла змусити зустріч із Олександром Лукашенком, яка тоді готувалася.

На його думку, глава РФ «захотів зібратися із силами, адже мав намір вибити угоду про інтеграцію з ослабленого» невизнаного президента Білорусі.

Яковина зазначив, що Путін міг бути на шаманських обрядах перед зустріччю з Лукашенком.

«Ритуали допомогли, у російського лідера вийшло те, що він хотів, хоч і не на 100%. Лукашенко погодився повністю прив’язати економіку своєї країни до Росії, про що підписав аж 28 угод. Завдання Кремля полягає в тому, щоб зробити неможливим розрив відносин між Білоруссю і РФ навіть у разі зміни влади в першій… Сторони домовилися про подальше об’єднання двох армій. Росія мріє отримати контроль над білорусько-українським кордоном. Путіну це потрібно, щоб розмістити війська максимально близько до Києва. Й, мабуть, він це бажання реалізував», – підсумував Яковина.

Путін і Шойгу в Сибіру

Капище нібито для шаманських обрядів Путіна

Loading...

Путін і Шойгу часто відвідують Сибір

Джерело

Loading...