Ветеран вiйни: Через 4 роки відбудеться 800-річчя вiйнu з Росією. В 1223 році наші предки…

Uncategorized

Через 4 роки відбудеться 800-річчя війни з Росією.

В 1223 році наші предки зустріли ворога на Калці, на тій самій Донеччині, де війна йде і сьогодні. Тоді ворог ще не називався росіянами, бо і Росії, як такої не було. Називалися Ордою, але мали ті ж амбіції.

Загрузка...

Чи втомились тоді люди від війни? Напевно, що так. Враховуючи той факт, що воювали всі не на просторах фейсбуку, а на полях .

Чи йшла тоді мова про відведення військ. Напевно, що так. Враховуючи той факт, що через 17 років вони вщент спалили Київ.

Це був урок історії. Урок, який продовжувався протягом восьми століть . Урок, який ми мали засвоїти з першого разу, але не засвоїли.

А головна суть уроку полягає в тому, що якби вони не билися тоді — нас не було б тут сьогодні.

Світ змінився, дав нам можливості сприймати і аналізувати інформацію.
Але не змінилася суть ворога, ціллю якого залишається Київ.
Та не змінилися і ми, ветерани, що готові йти на смерть заради наших майбутніх поколінь. Бо якщо ми відступимо тут сьогодні — вже завтра і через 800 років Орда буде в Києві.

І тут питання не в формулі Штейнмаєра , Мореля чи будь-якого іншого закордонного шмаркача.
Питання не в тому , хто представляє Укрїну в на ганебних Мінських переговорах- Медведчук , Кучма чи будь який інший проросійський виродок.

Питання в принципі і розумінні того, що я і тисячі тих хто стоїть тут зробили все , щоб Путін сюди не прийшов, а Зеленський робить все навпаки. Але це наша земля і ми вивчили урок. І ми не відступимо. Бо поки є ми — є Україна.

Loading...

Дмитро Кухарчук

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *