Поки всі радіють світовому рекорду Володимира Олександровича, хочу повідомити про прекрасне з життя судової системи України, — Ружанський (ФОТО)

Uncategorized

А поки всі радіють світовому рекорду Володимира Олександровича, хочу повідомити про прекрасне з життя судової системи України.

Днями, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, ухвалила рішення, згідно якого, широко відомий у вузьких колах, рінотіллексоман, суддя Ізюмського міськрайонного суду, Максимка Гуренко, визнаний таким, що відповідає займаній посаді.

Загрузка...

Аби ви, друзі, не шукали, що таке рінотіллексоманія, повідомлю, що це звичка колупатися у носі. Це я сам у Вікіпедії знайшов, да. Правда, не знайшов, як називається те, що колупатєль у своєму носі публічно з’їдає здобуте.

І, власне, суддя Гуренко, саме це і робить. Причому, доволі впевнено і завзято, що зафіксовано фото-рвідеокамерами під час судового процесу.

Проте, цікавий не просто факт такої гастрономічної пристрасті українського судді Гуренка, а те, що це він робить замість того, аби уважно слухати доводи та докази сторін у судовому засіданні.

Як це було під час слухання так званої «справи Краматорських прокурорів», яка була абсолютно і повністю сфальсифікована найвідомішим корупційним прокурором України, Косиянтином Куликом і його керівником, колишнім Головним військовим прокурором України, Анатолієм Тепловізором Матіосом.

Ця справа була сфальсифікована дуже коряво, підступно, відверто, злочинно і, я би сказав, по-хамськи. І так само по-хамськии, в порушення багатьох норм кримінальних і процесуальних законів, вона розглядалася суддею Гуренком, в чому я, Олександр Ружанський, міг особисто засвідчитися.

І суддя Гуренко, який отримав, після публікації фото і відео про те, чим він займається у судовому процесі погоняло «козявочник», виколупав у 2017 році, зі свого носу, тобто, без жодного доказу, вирок Краматорським прокурорам, Андрію Сухініну і Роману Гапєєву, по 8 років позбавлення волі кожному.

Зараз, завдяки закону Савченко, вони вже на свободі і продовжують боротьбу за відновлення справедливості. Хоча, навіть рішення апеляційного суду по цій справі немає і досі.

Loading...

А суддя Гуренко, попри численні скарги на його очевидні порушення Закону і шокуючу поведінку у судових процесах, повністю задовільнив Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

І мені здається, що під час прийняття цього рішення ВККС робила теж саме, що робить Максимка Гуренко на фото нижче.

Олександр Ружанський

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *