Отримуйте…. Тепер за це все несе відповідальність одна людина, яка з початку грала х… на роялі, а потім йому здалось, що він може бути президентом, — експерт

Uncategorized

За все несе відповідальність тільки одна людина, яка з початку грала х… на роялі, а потім йому здалось, що він може бути президентом.

Те, що каже Кравчук та Фокін про Крим, подачу туди води, про те, що запрошують керівників окупаційних адміністрацій в Київ та проголошують, що вони самі туди готові їхати, це все говорять не вони, це говорить президент Зеленський.

Загрузка...

Просто для цього обрали «правильних спікерів», які повинні ретранслювати думку президента, яку він сам не хоче говорити.

Він хоче стріляти з лука, їздити на мости, сварити дрібних чиновників, бігати через фонтан, купатись в морі в червоних труселях, виступати на відкритті шкіл та садочків. Він хоче розважатись та розважати виборців. Він хоче бути шоуменом та гарно проводити життя.

Але треба щось казати про війну, та і страшно дратувати Путіна, тому обирають таких як Кравчук та Фокін, щоб вони на себе перебрали весь негатив. А позитив діставався тільки президенту.

Але саме зеленський несе за все відповідальність, за Кравчука та те, що він каже, за економічне падіння, за погану боротьбу з коронавірусом, за те, що не припинив війну, як обіцяв, за кварталівців в раді та в кабміні, за те, що міжнародні партнери припинили нас підтримувати.

Але не все так легко, як йому здається, за кожен крок доведеться відповідати. Ніхто не дасть руйнувати країну та грати в сепаратні домовленості з Кремлем.

Semen Kabakaev

Андрій Смолій

Зважувати фури тепер буде СБУ. Сказав сам Зеленський.

У влади видно велике загострення хвороби «боротьба з фурами і делекобійниками». Мабуть Зеленський знову в чатах пересидів. Це найголовніше ж що турбує теперішню владу: фури, далекобійники, боротьба з опозицією.
Ні події в Білорусі, ні проблеми на фронті, ні 2000 інфікованих в день від корони. Це все пилюка в очі. А от фури…а от СБУ. Які ж стратегічні завдання поставлені Службі безпеки.

P.S. Пропоную Офісу президента, уряду Зеленського та всій монобільшості виходити на зважування фур. Тоді мабуть заживемо. І з/п по 4 тис євро будуть, і епоха бідності закінчиться і нарешті мир настане.

Loading...

Ось так у нас проходить «велике будівництво».

Це замість звіту про рік роботи та діяльності уряду. Просто селфі на фоні так званого «будівництва», більшість об‘єктів якого або були побудовані за минулої влади, або просто продовжують будуватися ще з 2018-2019 років.

Але, що не зробиш заради нової дешевої серії «слуги народу». І з гривнею в Луцьку сфотографуєшся, і на фоні шаурми заселфишся, і з арматурою позувати будеш. Бо коли рейтинги своєї ж «слуги народу» вже нижче ватерлінії, то доведеться і не таке робити. Наприклад, зважувати фури разом з СБУ.

Так і живемо в нашому великому дурдомі. Вже 15 місяців.

Loading...