Вже очевидно! Зеленський просто не придатний до президентства. Ані за особистими якостями, ані за професійними, — експерт

Uncategorized

Військовому та політичному оглядачу Олексію Арестовичу виконання Володимиром Зеленським функцій президента України нагадує дії випадкової людини, що під час польоту літака зайняла крісло пілота

«Таке банальне порівняння, але воно справжнє. Ми обрали покерувати літаком, на якому ми летимо з дітьми та батьками на відпочинок до Туреччини, гарного хлопця з-поміж пасажирів. А він похапцем намагається навчитися керувати літаком і слухає тих, хто вправно керує морськими катерами і краде гроші на авіаційному паливі. Все. Це управлінська катастрофа для України», — пояснив Арестович.

Загрузка...

Звітна річна пресконференція глави держави, наголосив експерт, свідчить про відсутність у нього власної сформованої позиції з того чи іншого приводу, тому що у відповідь на важливі запитання він або передає чужу думку, або переходить на особистості.

На думку Арестовича, це пов’язано з тим, що президент не усвідомлює, що відбувається в країні, і в його оточенні немає нікого, хто міг би його об’єктивно інформувати.

Що ж стосується пояснення від прихильників Зеленського, що начебто поки що «нічого не сталося», то це свідчить, що люди «не розуміють як працюють причинно-наслідкові зв’язки», додав політолог.

«Ці наслідки вже у жовтні цього року почнуть відчуватися кожним українцем по холодильнику», — зазначив Арестович.

Джерело

Loading...