Трагічно загинув!Шахматиста, котрий на днях так палко закликав до «обнімашек з братами росіянами» знайдено мeртвuм (ФОТО)

Uncategorized

Украинский гроссмейстер Станислав Богданович и его девушка-шахматистка Александра Вернигора найдены мертвыми в Москве. Эту информацию из телеграм-каналов подтвердили несколько источников, включая близких Станислава.

По предварительным данным, причиной смерти пары стал веселящий газ. Рядом с телами найдены воздушные шарики, которые были наполнены закисью азота.

Загрузка...

27-летний Богданович родом из Одессы, 18-летняя Вернигора – из Одесской области. В последнее время оба жили в Москве.

Нагадаємо:

Пару днів тому Станіслав Богданович потрапив в скандал після заклику пообніматись з агресором….

Одеський гросмейстер Станіслав Богданович зіграв в інтернет-матчі Україна – РФ за російську команду. Зрозуміло, що це було образливо для представників української команди. Але гросмейстер Богданович пішов далі і цинічно виправдав такий свій крок на власній сторінці у «Фейсбуку».

«Зіграв за Росію в сьогоднішньому матчі з Україною на Chess.com. Свій матч вдалося виграти, — пише Богданович. — Відповідаю тим, хто не розуміє, чому я грав за Росію.

По-перше, мені за це задонатили. Я роблю тільки те, що краще для бізнесу.
Поки не було донатів, я чесно не грав ні за кого.

По-друге, я зараз перебуваю в Росії. Було б негарно, будучи гостем, виступати проти тих, хто чинить привітний прийом. Це просто данина поваги.

Loading...

І третє. Вважаю, що таким чином я вніс свій скромний внесок у мир між нашими країнами. Пора вже нам схаменутися і зупинити цю міжусобицю.

Можливо, якщо б кожен з нас всього по одному разу зіграв за Росію, то будь-який конфлікт вже був би вичерпаний.

Пропоную кожному українцеві і кожному росіянину, хто це прочитає, надіслати в коменти «обнімашкти» на знак нашої вічної дружби і братерства. Тільки так буде правильно. Тільки так буде добре».

Варто пригадати гросмейстерові Богдановичу, що наслідком «міжусобиці» стали смерті понад десяти тисяч українців – мирних громадян і тих, хто боронить наші східні кордони від тих, з ким, на думку шахіста, у нас «вічна дружба і братерство».

Джерело

Loading...