Люди чекали цивілізованої реакції владоможців! А їх розтоптали, побuли, а тепер ще й виставили бuдлом і злочuнцями, — Висоцька

Uncategorized

Жодного разу за всі шість років війни не бачила на адресу ворогів стільки концентрованої масової ненависті і зневаги, скільки побачила вчора до бідних мешканців Нових Санжар.

А вони ж винні лише в тому, що в них низькі зарплати, бідне життя, повністю зруйнована медицина (не жарт)…

Загрузка...

І тут зненацька влада везе когось в санаторій, впритул до якого стоять житлові будинки, в центрі селища на карантин: без пояснень і підготовки бази для цього – лише тому, що в іншому регіоні не пустили. А те, як не пускали в інших регіонах, відомо: блокували дороги.

І люди виходять на мітинг (мирний мітинг), вимагають, щоб влада їх почула. Вони звісно не думали, що їх почнуть бити силовики. Чомусь на попередніх локаціях нікого не били. Але тут били, задовго до приїзду автобусів з евакуйованими було кілька сутичок. А потім дочекалися темряви, і знову силою витіснили людей, які цілком мали право на цивілізоване з ними поводження.

Про каміння в автобуси, вже встановлено, що їх кидала одна людина. Тому не узагальнюйте. Так само можна весь Майдан назвати бидлом (і називали) через те, що якісь майданівці відповідали цьому критерію.

Налаштовувати українця проти українця – улюблена розвага ворогів. Особливо це легко, коли є об‘єктивна причина.

Бо влада України вчора вчинила негідно. Образивши, принизивши, переламавши через коліно місцеву територіальну громаду на чолі з представниками місцевої влади, які вийшли на публічний протест.

А люди ж лише доносили до суспільства, що санаторій в їхньому населеному пункті непридатний для проведення карантину (і це може бути, адже спочатку МОЗ розглядав інші локації), і що у селищі немає медичних потужностей достатніх, щоб мешканці почувалися в безпеці.

Люди скористалися конституційним правом на протест! Вони чекали цивілізованої реакції владоможців! А їх розтоптали, побили, а тепер ще й виставили бидлом і злочинцями.

Loading...

І так, це правда, у місцевій лікарні станом на вчора абсолютно не були готові ні до роз’яснювальної роботи з мешканцями, ні до надання допомоги: там навіть масок захисних не було жодної.

Тетяна Висоцька

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...