Таке може бути тільки в Україні! Ось як наш суд карає тих хто 5 років стрiляв в наших солдат

Uncategorized

Світлану Дрюк визнали винною в скоєнні злочину за статтею «створення терористичної групи чи терористичної організації».

Павлоградський суд виніс вирок колишньому бойовику так званої «ДНР» Світлані Дрюк на прізвисько «Вітерець», яка втекла з окупованого Донбасу завдяки спецоперації української контррозвідки. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Загрузка...

Вирок був винесений 16 грудня. Дрюк визнали винною в скоєнні злочину за статтею «створення терористичної групи чи терористичної організації». «Обвинувачена у період 2014 – 2018 роки приймала участь в діяльності терористичної організації в якості «заступника начальника штабу 11 Дунайсько — Єнакіївського полку 1 армійського корпусу народного ополчення т.зв. ДНР», підбирала та навчала добровольців з метою участі у бойових діях проти Збройних Сил України», — йдеться в заяві.

Також наголошується, що Дрюк була героїнею багатьох пропагандистських сюжетів в ЗМІ бойовиків. «У ході досудового розслідування обвинувачена визнала вину у скоєнні вказаного злочину та викрила незаконну діяльність понад 20 кадрових російських воєнних, які перебували на тимчасово окупованій території Донецької області та брали участь у веденні агресивної війни проти України, а також щодо поставок бойової техніки з території РФ», — зазначили в суді. Дрюк призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *