Україною багато років поспіль керують банальні неуки… Розумні чиновники українській владі були не потрібні, бо.., — Кондратюк

Uncategorized

Стало відомо, що Україна низько стоїть в міжнародному рейтингу PISA, який оцінює рейтинг шкіл і знань школярів.

А як Україна може стояти високо, коли нею багато років поспіль керують (і задають політичні тренди, що ще важливіше!) банальні неуки, тобто — люди без якісної освіти? Ті, хто просував Януковича у владу, і ті, хто голосував за нього на виборах Президента, хіба не знали, що він — урка-«проффесор»?

Загрузка...

Урку простіше контролювати, тому і просували такі самі урки! А скільки було міністрів, які бути тупо неосвічені в нормальному сенсі цього слова?

Наприклад, міністр юстиції при Януковичу Лукаш закінчила Академію праці і соціальних відносин! Рейтинговий заклад, ага 🙂

А скільки у ВР було скандалів про підроблені або куплені дипломи у тих, хто «пише закони»? У однієї Королевської, за деякими даними, усі три дипломи — підроблені. А скільки серед українських чиновників липових і тупих-претупих «кандидатів наук» та «докторів наук»???

А нинішній Президент, що отримав диплом юриста у Кривому Розі, навряд чи має пристойну освіту, оскільки у студентські роки бурхливо грав у КВН, і, за їхніми ж словами — «майже безвилазно жили у Москві» (от гарне було «навчання» в Криворізькому економічному інституті!!!).

Розумні чиновники українській владі були не потрібні, бо мають більше розуму від свого начальства. Начальства, яке останні 30 років не створює, а, таке враження — продовжує прихватизацію, і катастрофічно недофінансовує міносвіти та науку як зайві елементи у боротьбі за капітал…

Риба гниє з голови. Оцінки українських школярів, виявляється, прямо пропорційні бажанню українських політиків бути розумними і мати справжню якісну освіту.

P.S. Дописав пост, дивлюсь новину:

Loading...

Волинську ОДА очолив 41-річний… екс-міліціонер з Луганщини, який «працював дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області».

Отже, Волині шостим Гарантом гарантовано сталий прогрес і розвиток під керівництвом дууууже освіченої і розумної людини….. (і ці люди критикували Пороха за його кадрову політику?)

Igor Kondratiuk

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *