«Вирішили відпочити на природі»: Лікарі рятують 6-річну дівчинку після укусу гадюки

Uncategorized

В Енергодарі Запорозької області до реанімації після укусу гадюки потрапила 6-річна дівчинка.

Під Запоріжжям дитячий будинок сімейного типу виїхав на природу.

Загрузка...

Дорослі вирішили розважити дітей, і доки розгортали намети, малеча помітила плазуна, який висів на дереві.

Діти стали сперечатися, хто з них найхоробріший і зможе торкнутися гадюки.

Першою визвалася 6-річна Софійка і щойно вона протягнула руку — отримала укус за палець. Дівчинку у тяжкому стані доправили до реанімації. Там дитині вчасно ввели спеціальну ін’єкцію та провели детоксикацію після зміїної отрути. З реанімації дівчинку вже перевели до загального відділення, їй набагато краще.

«Слава Богу що набряк в динаміці у неї зменшився, немає такого вже напруги м’язового шару, і нам не довелося робити великі хірургічні втручання», — розповів завідувач хірургічного відділення Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Лебединський.

Loading...

Нагадаємо, відпочиваючи на природі або збираючи гриби-ягоди, в Україні можна наштовхнутися на єдину в Україні отруйну змію — гадюку. Тут три види гадюк, від укусів яких щорічно страждають дорослі і діти: гадюка Нікольського, степова гадюка і гадюка звичайна.

На гадюку можна ненароком наступити навіть на шосе, куди вони виповзають з лісової гущавини грітися на сонечку. Самі гадюки, як правило, не нападають першими на людей і при зустрічі намагаються швидко поповзти, але, якщо на змію наступити, вона може і вкусити, захищаючи себе.

джерело

Loading...