Якби я знала чим це все закінчиться! Надважлива порада, яку має знати сьогодні кожна жінка, яка користується пральною машиною!

Uncategorized

Якби я знала чим це все закінчиться! Надважлива порада, яку має знати сьогодні кожна жінка, яка користується пральною машиною! Всього один раз на місяць ввечері!

Пара хвилин і ви в безпеці!

Загрузка...

Цвіль в пралці треба прибирати! Інакше можливі інфекції.

Цвіль – одна з найчастіших побутових проблем. Її можна знайти навіть в пральній машинці. І якщо вчасно від неї не позбутися – це загрожує великими проблемами зі здоров’ям!

Цвіль може викликати респіраторні хвороби, алергію, інфекції легенів.

Чистити пральну машину від цвілі не так вже й складно. Але особливу увагу варто приділяти таким місцям як гумка, барабан, миючий лоток.

Loading...

Для щотижневого очищення гумки видаліть всі предмети, які могли в неї потрапити під час прання. Потім приготуйте розчин гарячої води і засоби для миття посуду, розпорошите на гумку. Протріть сухою тканиною.

Для щомісячного очищення залийте в лоток 1 стакан відбілювача і запустіть гаряче прання. Після запустіть той же цикл 2 рази, але вже без відбілювача.

Для чищення барабана використовуйте харчову соду і оцет.

1/3 горнятка харчової соди висипте в барабан. У лоток налийте 2 склянки оцту і запустіть цикл очищення. Робіть таку процедуру раз на місяць.

Лоток потрібно регулярно замочувати в розчині теплої води і оцту. Потім варто його промити засобом для миття посуду під струменем води.

Важливо підтримувати чистоту зовні пральної машини.

Loading...

Приготуйте розчин з гарячої води, оцту і декількох крапель ефірної олії евкаліпта. Візьміть чисту бавовняну ганчірку і протріть поверхню пральної машини розчином.

А як чистите пральну машинку ви?

Loading...