Нові штрафи та обов’язковий техогляд! Що чекає на українських водіїв вже найближчим часом!

Uncategorized

В 2021 році водіїв чекає цілий ряд новацій: нові камери автофіксації перевищення швидкості і так звані “листи щастя” для водіїв вантажівок.

Про це йдеться в матеріалі ТСН.

Загрузка...

Головне нововведення – автовласникам планують повернути обов’язковий техогляд приватного транспорту. При цьому технічний стан авто тепер копи зможуть встановити прямо на дорозі – їх оснастили спеціальними технічними лабораторіями на колесах.

Любителів перевищити швидкість чекають поліцейські автомобілі фантоми.

Приховано, без розпізнавальних знаків, в русі вони фіксуватимуть порушення швидкості автомобілів, які їдуть попереду, ззаду, збоку і навіть у зустрічному напрямку. Зараз на перші чотири автомобілі встановлюють комплекси фіксації порушень “Фантом”. Система має чотири відеокамери, блок управління, планшет і принтер. Приховані маячки і сирена включатися, коли фантом зафіксує порушника.

У 2021 році на бойове чергування вийдуть і труками нового покоління. 72 прилади вимірювання швидкості вже передали патрульної поліції. Їх відмінність від попередників – робота на тринозі в автоматичному режимі.

Loading...

Правоохоронці хочуть за три роки зменшити аварійність на дорогах на третину. Амбітним планам поліції повинні допомогти 30 мобільних техстанций – це автобуси зі спеціальним обладнанням, за допомогою яких можна перевірити систему водіння, фари, протектор шин, рівень шуму, тонування скла. І все це зможуть перевіряти прямо на дорозі, якщо в поліції виникнуть питання до технічного стану вашого автомобіля.

Новий прилад також перевірятиме рівень СО2. Відзначимо, згідно з цим параметром в Україні можнуть заборонити експлуатацію половини автомобілів, адже представники радянського автопрому і евробляхи навряд чи пройдуть контроль рівня викидів вуглецю.

В Україні буде практика “листів щастя” для вантажівок. Спеціальні комплекси будуть фіксувати масу, навантаження, габарити, швидкість, робити фотографії і передавати дані. У разі порушення інспектор в офісі буде виносити постанову і накладати штраф.

Loading...