Де гроші, Зін? Я і не уявляв, що неадекватна дилетанщина може не зменшуватися, а навпаки — прогресувати, — Кочетков

Uncategorized

Без траншу МВФ дірку в українському бюджеті не заткнути.

Знаєте, є послідовність прийняття реальності: заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. Володимир Олександрович здійснив неможливе і замість фінальної стадії «прийняття» хвацько повернувся до першої — «заперечення».

Загрузка...

У нашому бюджеті діра — за різними оцінками від ста до трьохсот мільярдів гривень. Поки гроші скінчилися на незахищені статті бюджету, а скоро під загрозою опиняться захищені — зарплати бюджетникам, пенсії, субсидії та інше. Це визнають навіть провладні економісти, на кшталт Тимофія Мілованова — новопризначеного радника глави ОП.

І вони ж стверджують, що без траншу МВФ цю бюджетну дірку не заткнути. Причому, траншу цього року не передбачається, а про самостійні заробітки наші правлячі діячі навіть і не замислюються.

Однак президент Зеленський у своєму черговому відеозверненні показав широту душі: пообіцяв щедру матеріальну допомогу і малому бізнесу, і незаможним верствам населення.

«Де гроші, Зін?». Володимир Зеленський що, зі своїми економістами живе в паралельних всесвітах? Або він упевнений, що якщо заплющити очі і твердити мантру «все буде добре!», то так і станеться?! І бюджет наповниться за рахунок золота гномів і драконівських алмазів?

Loading...

Я і не уявляв, що неадекватна дилетанщина може не зменшуватися, а навпаки — прогресувати.

Олександр Кочетков
політичний аналітик

Loading...