Траса Київ — Одеса! З відомим спортсменом сталася сtрашна біда! Потрібен реzонaнс щоб не зам’яли! (ВІДЕО)

Uncategorized

Думаю, всі ви чули про те, як 28 жовтня на трасі Київ — Одеса, біля Умані, був збитий одесит, відомий спортсмен-бігун Олег Мамонтенко.

Білий Рено, за кермом якого був директор місцевого заводу, декілька разів намагався підрізати машину Олега прямо на трасі, через деякий час обидві машини зупинились. Олег вийшов з машини та почав рухатись в бік Рено, в цей момент Рено різко дало по «газам», збивши Олега та протягнувши його певну відстань на капоті.

Загрузка...

В результаті Олег отримав перелом черепа та досі перебуває в комі. Водій Рено втік, але через деякий час повернувся з адвокатами, вів себе агресивно, розмахував руками і тп.

Як я вже вказував, за кермом був директор місцевого заводу, людина «поважна», свої дії він аргументував тим, що нібито Олег його підрізав. Все, що я написав вище, підтверджується записом реєстратора.

Наче, після подібного резонансу, справедливість повинна взяти гору. Але пройшло декілька днів, резонанс спав, а підозрюваний приїхав в суд на інвалідному візку та з довідками, що він ледь не сама хвора людина на світі, хоча на відео зафіксовано, як нічого не заважало йому «бикувати» одразу після ДТП. Звичайно ж, таку «хвору» людину суд просто не міг не відправити під домашній арешт. Наступне слово за апеляцією.

За інформацією родичів, підозрюваному допомагають його друзі, які мають відношення до керівництва міста, це їх і бентежить…

Loading...

Як показує практика, резонанс часто допомогає справедливості.

Давайте ж зробимо світ трохи справедливішим.

Олександр Вінницький

Loading...