Яких ще реформ вам не вистачає? Кабмін закриває програму «Доступні ліки», якою користуються 2,5 млн українців — Стефанишина

Uncategorized

Понад 2 млн 430 тисяч ❗️ пацієнтів, які сьогодні лікуються за програмою «Доступні ліки», залишаться без доступу до цієї програми.

Також приватні лікарі та медцентри, які сьогодні надають безоплатні послуги пацієнтам в рамках медреформи, припинять це робити. Зараз це 611 ❗️медзакладів, більшість із яких надають первинну допомогу.

Загрузка...

А все тому, що Міністерство фінансів України планує зобов‘язати всі заклади, які працюють з державою, перевести свої рахунки з банків у державне казначейство https://bit.ly/3e1XKnE. (уже є проект постанови).

Тобто-у совок, ручне управління коштами і пекельну система оплат, яку абсолютно точно не витримають аптеки та приватні заклади і ФОПи.

Більше того, гроші можуть забрати з казначейського рахунку в будь-який момент, і лікарні чи аптеки їх не отримають. Як от зараз ковідні використовуються на дороги.

Навіщо цей геноцид- спитаєте ви?

Loading...

Усе просто: такою ціною Мінфін намагається приховати дірку в бюджеті. По суті, Мінфін хоче перекласти кошти з однієї кишеню в іншу. Це одноразова акція, яка на якийсь час допоможе Уряду «зробити вигляд», що кошти в бюджеті є ціною незалежності та ефективності медичних закладів. Ціною здоров’я мільйонів українців.

Яких ще реформ вам не вистачає? 🤦🏻‍♀️

Olga Stefanyshyna

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Loading...