Алярм! Журналісти б’ють на сполох! От що насправді вимагає Кремль! Кравчук не пручається

Uncategorized

Зустріч радників лідерів країн нормандського формату, яка була запланована на 28 серпня, скасована з ініціативи Кремля і особисто заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака. Граючи на бажанні Європи завершити російсько-український конфлікт на Донбасі до закінчення президентських виборів у США, Москва фактично перейшла до шантажу і намагається легалізувати окупаційну владу у ОРДЛО в правовому полі України.

Про це заявили представники Донецька від переселенців у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш і Денис Казанський в соціальній мережі Facebook.

Загрузка...

За словами Казанського, Росія і до цього здійснювала спробу блокування зустрічі, коли вимагала від української сторони прибрати з постанови ВР про місцеві вибори пункт, в якому РФ називають агресором. Кравчук вирішив піти на поступки, проте у відповідь Москва відмовилася від зустрічі в рамках радників Нормандського формату.

Як стверджує Гармаш, публікація в пресі проекту документа перемовин радників, який планували прийняти за підсумками зустрічі 28 серпня, говорить про те, що Москва заздалегідь готувалася зірвати перемовини.

«Проект підсумкового документа зустрічі радників 28 серпня, який був злитий у ЗМІ, показує, що РФ спочатку підготувала ультимативний документ, який не міг бути узгоджений», — вважає журналіст.

Згідно позиції Гармаша, Росія, як і Європа, хоче не допустити участі Вашингтона у врегулюванні російсько-українського конфлікту на Донбасі. Тому Москва спеціально розігрує цю карту.

Loading...

Отже, Кремль фактично перейшов до шантажу: або Європа йде на поступки, або росіяни саботують перемовини.

«Таким чином, РФ або доб’ється поступок щодо «Нормандії», або блокуватиме цю зустріч і перенесе вирішення питань у ТКГ, де буде домагатися поступок від України, обіцяючи заповітну зустріч і «мир», – додав Гармаш, зазначивши, що Берлін і Париж не присутні на перемовинах у Мінську, тоді як Кравчук і Фокін досить слабо протистоять намірам Росії зробити ОРДЛО суб’єктами процесу перемовин.

Казанський і Гармаш запевнили, що Росія активно намагається легалізувати свої окупаційні адміністрації у ОРДЛО в політичному і правовому полі України, тому компроміси, які пропонує Київ, приречені на провал.

«Жодні компроміси і поступки не допоможуть», – підкреслив Денис Казанський.

До речі, у вівторок, 25 серпня, в офісі президента України Володимира Зеленського заявили, що зустріч радників країн-лідерів Нормандського формату щодо Донбасу не відбудеться через відрядження радника Макрона.

Джерело

Loading...
Loading...