Сьогодні моя 12 річна донька не могла знайти слів, щоб втішити мого такого вже дорослого брата. Цього бородатого дядьку, котрий плакав, мов дитина… (ФОТО)

Uncategorized

Цей пост не залякування і не чергова порція ‚статистики’.

Цей пост про наші реалії! Наші почуття! Нашу родину! Всі ті, кого задовбало — ідіть до себе, бо ще трошки і я скажу ідіть в жопу (прошу вибачення за мою ‚ французьку‘)!

Загрузка...

Для усіх тих, хто думає, що все це на камеру, ці рентген-фото ‚облетіли’ увесь світ (звідки у вас така інформація?) А якщо ви їх і бачили вже, то це тільки підтверджує той факт, що все це по всьому світу!

Тим, кому неприємні коментарі членів моєї родини — ідіть до себе і не пишіть! Будь ласка!

Сьогодні не про красу, фото й експерименти фотографії на карантині. Не про те, чим і як зайняти трьох дітей вже другий місяць вдома. Ні! Сьогодні про інше.

Що бачите ви на цій першій світлині? Так, емоційні обійми двох рідних людей.

Тільки я знаю, щось трошки більше.

Сьогодні моя 12 річна донька не могла знайти слів, щоб втішити мого такого вже дорослого брата. Цього бородатого дядьку, котрий плакав, мов дитина.

Плакав від відчаю і втоми!

Плакав, бо дозволив собі нарешті відпустити почуття. Кілька годин перед тим, під час рентген дослідження (так, він інфекціоніст, а не рентгенолог, але події вимагають нині реагувати швидко й адаптуватися під реалії, в тому числі і швидко вчитися новому) старенька бабуся крізь сльози просила: ‚Лікарю, я не хочу вмирати! Зробіть щось!‘

Плакав від того, що крізь костюм захисту надзвичайно складно побачити знімок, зробити рентген, послухати пацієнта і адекватно оцінити все! Плакав через те, що один з пацієнтів за кілька днів (з п‘ятниці) майже буквально ‚залишився‘ без легень (на фото видно два знімки поруч).

Плакав від того, що пацієнтам не вистачає ліків, хоч іди і купуй за власний кошт. Але ж їх і в аптеці немає…

Плакав від того, що більшість і жалі не розуміє, що це не ГРВІ з трохи важчим перебігом, і, навіть, не грип… і далі безтурботно продовжують тусуватися в громадських місцях.

Плакав, тому що скільки б тобі не було років, яким би досвідченим лікарем ти не був, ‚звикнути‘ до втрати людського життя неможливо!

Тільки одним (лікарям) доводиться увесь день працювати в такому озброєнні, при цьому іншим — безсмертним навіть маску не потрібно одягати в місті. Адже, люди так втомилися від сидіння вдома і носіння масок дорогою на роботу.
⠀
Я розумію, в парку, коли ти бігаєш, де нікого немає, гуляєш (бо в чотирьох стінах лаже важко, вірю) Але, в місті, на лавочці! Люди, я вас не розумію!

Loading...

UPD! Усім тим, хто пише про фейк, про маніпуляції, про ‚задовбало’ — НЕ ЧИТАЙТЕ!

Loading...

Анастасія Черкіс

Loading...