Ярош Зеленському: Пане Президенте, не втратьте цю можливість! Ви ще маєте шанс увійти в історію, як…

Uncategorized

Директор Служби зовнішньої розвідки Росіі С.Наришкін заявив,що президент В.Зеленський все більше «занурюється в ідеї українського націоналізму»… (Українська правда)

Боже, наповни ці слова змістом!

Загрузка...

Боже, дай цій людині, яка стала президентом України, зрозуміти і втілювати ідеї українського націоналізму в життя… Боже, ти ж всемогутній.

У Проводі Організації Українських Націоналістів теж був єврей — патріот України — Лев Ребет.

Армія Західноукраїнської Народноі Республіки у своєму складі мала «Жидівський пробоєвий курінь» ( Єврейський штурмовий батальйон) переважна більшість особового складу якого, полягла в боротьбі за Україну. Вічна їм слава і пам’ять! Вони всі були українськими націоналістами…

Тисячі євреїв пішли на битву за Україну, під час Революції Гідності та Російсько-Української війни — Війни за Незалежність. Вони всі — наші Брати і, кожен з них, в якійсь мірі — український націоналіст.

Loading...

Я горджусь тим, що є українським націоналістом, і що мою Українську Державу, разом зі мною, боронять євреї, росіяни, білоруси, грузини, чеченці та представники інших націй.

У цьому і є одна із сутностей українського націоналізму: «Свобода Народам! Свобода людині!»

Пане президенте, Володимире, випадково потрапивши на посаду Президента України, Ви ще маєте шанс увійти в історію, як перший єврей, який очолив Україну і став Українцем з великої літери…

Не втратьте цю можливість! Адже, інший шлях веде до прокляття, смерті та забуття…

P.S. У роковини Голокосту приношу свої співчуття єврейському народу і стверджую, що Антисеметизм такий же ниций і потворний як і Украінофобія.

Геть антилюдяні доктрини комунізму, націонал-соціалізму та московського імперіалізму!

Loading...

Хай живе Українська Самостійна Соборна Держава!

Український націоналіст Дмитро Ярош

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *