У Кадирова істерика! Почав кидатись вже на “друзів”. Токаєв не змовчав і жорстко відповів на погрози ВІДЕО

Глава Чечні Рамзан кадиров вибухнув загрозами на адресу лідерів Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ). Він звинуватив їх у тому, що вони не втручаються у війну росії проти України.

Про це кадиров заявив у відеозверненні у своєму Telegram-каналі. За його словами, від ОДКБ для росії жодної користі немає.

Він зазначив, що всі європейські лідери приїжджають до кремлівського диктатора Володимира путіна, ведуть переговори телефоном, тим самим захищають інтереси України.

“А наші одкбшники, ви чому мовчите? Ви чому не кажете про своїх сусідів? Чому ви не намагаєтеся зробити так, щоб війна закінчилася? Чому у вас немає позиції проти бандерівців, нациків та фашистів, які вбивали наших предків? Ми ж разом воювали проти Бандери. А тепер, як ні в чому не бувало, боячись санкцій Америки чи Європи, все мовчите”, – сказав голова Чечні.

кадиров закликав керівників країн колишнього радянського союзу “об’єднайтеся та сказати своє слово”.

“Якщо є держава, якщо є союзник, він має визначитися і зробити свій крок. Хто врятував Білорусь? росія. Хто врятував Казахстан? росія. Хто зупинив війну між Вірменією та Азербайджаном? Росія. А коли росії потрібно, все мовчите – боїтеся санкцій”, – дорікнув він.

Зі свого боку президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв зазначив, що країну врятувала не росія, а члени ОДКБ.

“Підкреслюю не росія, а Організація договору про колективну безпеку. У росії деякі особи перетворюють всю цю ситуацію, стверджуючи, що росія врятувала Казахстан, а Казахстан повинен тепер вічно служити і кланятися в ноги Росії. Я вважаю, що це абсолютно невиправдані міркування”, – наголосив він.

Зазначимо, що напередодні Токаєв заявив, що Казахстан вважає Луганську та Донецьку “народні республіки” квазідержавами. Країна не планує визнавати “незалежність” цих утворень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.