Путін в ш0ці! Казахстан публічно принизив крuвaвого диктатора! “Квазідержави…” Це зрада

Казахстан вважає Луганську та Донецьку “народні республіки” квазідержавами. Країна не планує визнавати “незалежність” цих утворень.

Про це в п’ятницю, 17 червня, під час Петербурзького міжнародного економічного форуму заявив президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв. Прикметно, що він зробив це, коли сидів на одній сцені поруч із головою рф Володимиром путіним, який розв’язав війну проти України нібито для “захисту” “Л/ДНР” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Токаєв стверджує, що в Казахстані склалося відкрите суспільство, де висловлюють різні думки щодо російської т.з. “спецоперації” в Україні.

За його словами, якби “право націй на самовизначення” насправді було реалізовано на всій земній кулі, то замість 193 держав, що входять до ООН, було б понад 500-600. “Звичайно, це буде хаос”, – сказав політик.

Із цієї причини, зазначив президент Казахстану, його країна не визнає незалежності ні Тайваню, ні Косова, ні Абхазії, ні Південної Осетії.

“І, мабуть, цей принцип буде застосований і щодо квазідержавних територій, якими, на наш погляд, є Луганськ та Донецьк”, – сказав Токаєв.

Він додав, що це його “відверта відповідь на відверте запитання”.

Додамо: квазідержава (лат. quasi “ніби” + “держава”) – це термін, який часто використовується для опису політичного утворення, яке не повністю відповідає критеріям державності.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.