Путін почав марити: “Захід це зробив, щоб звалити на Росію всі проблеми…”

Президент росії Володимир путін, який розв’язав війну в Україні, заявив, що Захід нібито “звалив усі проблеми” на рф, скориставшись “спеціальною операцією” Кремля. За його твердженням, винні всі у світі, крім росії.

Низку заяв, абсолютно відірваних від реальності, путін зробив під час виступу на Петербурзькому міжнародному економічному форумі. Раніше його прессекретар Дмитро Пєсков анонсував, що це буде “надзвичайно важлива промова”.

Так, президент рф сказав, що західні країни нібито втратили політичний суверенітет і “танцюють під чужу дудку, завдаючи шкоди своєму населенню, реальні інтереси європейців та національний бізнес не ставляться ні в що й утискаються”.

Усі неприємності у світі, насправді спричинені війною росії, він пояснив “неправильно грошовою політикою США і Заходу”.

“Те, що відбувається у світі – не результат подій останніх місяців, у тому числі спеціальної військової операції, все почалося задовго через безвідповідальну політику G7. Зростання цін, проблеми, продовольством, бензином – для них наша спецоперація дає можливість звалити на росію всі свої проблеми” , – видав путін.

“Самі натворили справ і шукають винних”, – продовжив президент РФ, запевняючи, що в Європі та США все давно вже було погано, а от у росії нібито добре.

Висловився він також і про майбутнє Європи: Захід, на думку диктатора, чекає подальше посилення нерівності і, як наслідок, розкол суспільства у зв’язку з помилками в економіці та зміна еліт.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.