І знову “здрастє”! На рфії знову заговорили про Донбас і не тільки

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков сказав, що під час “спецоперації” окупанти продовжать “рятувати” розбомблений ними Донбас від Києва. Він також заявив про підвищену увагу до процесу євроінтеграції України.

Новими коментарями про війну він відзначився у п’ятницю, 17 червня, на Петербурзькому економічному форумі, пишуть пропагандистські ресурси.

Так, Пєскова попросили відповісти на слова ватажка бойовиків “ДНР” Дениса Пушиліна про те, що “треба звільняти всі російські міста”.

“Головною метою спецоперації є забезпечення безпеки та порятунок людей Донбасу від тих варварських актів, обстрілів з боку київської воєнщини”, – заявив він у традиціях пропаганди.

Рекомендація Єврокомісії надати Україні статус кандидата в члени Євросоюзу також зачепила росіян. “Це, як і раніше, залишається іншою площиною, хоча це вимагає нашої підвищеної уваги. Ми всі знаємо про інтенсифікацію в Європі, дискусії щодо посилення оборонної складової ЄС. Тому там різні відбуваються трансформації, які ми спостерігаємо”, – видав Пєсков.

Він також додав, що Київ нібито зник зі зв’язку щодо переговорів про припинення війни і запевнив, що у президента РФ Володимира Путіна немає планів говорити з канцлером Німеччини Олафом Шольцом і прем’єр-міністром Італії Маріо Драгі після їхнього візиту до Києва.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.