Лавров зробив чергову скандальну заяву яка виходить за будь-які межі: “там далжна бить біларусь…”

Міністр закордонних справ країни-ворога Сергій Лавров наполягає, що Білорусь має також бути в переліку країн, які надають гарантії безпеки для України. Джерело: російське пропагандистське медіа “Радио Sputnik” з коментарем Лаврова

Пряма мова Лаврова: “Ми запропонували, щоби серед таких країн-гарантів обов’язково була Республіка Білорусь. І зараз всі ці питання, включно з повним переліком країн-гарантів, погоджуються. Ми виступаємо за те, щоби Білорусь була серед них”.

Деталі: Російський міністр пояснив, що українська сторона буцімто прагне бачити серед країн-гарантів усі країни, які мають кордони з нею.

Він додав, що наразі перемовини тривають, але хід обговорень не простий.

Лавров ужив російську шовіністичну назву для країни “Бєлоруссія”, замість “Білорусь”.

Нагадаємо: Режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка бере участь у російсько-українській війні, оскільки він надає окупаційним військам РФ у користування військові об’єкти, розташовані на території Білорусі.

Військова авіація РФ використовує білоруські аеродроми для здійснення авіанальотів на українські міста, а білоруські склади, паливно-мастильні склади та шпиталі використовують для забезпечення тилових потреб підрозділів російської армії в Україні.

Крім того, росіяни здійснюють значну частину ракетних ударів по українських містах з території Білорусі.

Усе перелічене, відповідно до міжнародного права, прирівнюється до участі у військовому конфлікті на боці однієї зі сторін.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.