Буча та Ірпінь були останньою краплею: Світ прокинувся! Щoйнo Європа, США і НАТО всі як один зробили бeзпрeцeдeнтнті заяви

1.Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив про готовність Альянсу підтримати Україну у відбитті нового наступу Росії.

Він додав, що українським захисникам нададуть зброю, яка довела свою ефективність.

2.Євросоюз повідомив про п’ятий пакет санкції проти рф у відповідь на звірства у Бучі, до якого увійшло вугільне ембарго проти агресора та заборона транзакцій з чотирма чільними російськими банками.

Про це повідомила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, передає Економічна правда.

3.Міністр закордонних справ Великобританії Ліз Трас закличе країни G7 заборонити російським судам заходити в їх порти, узгодити графік поетапного припинення імпорту нафти і газу з Росії. Виступаючи в Польщі, вона привіт ще більше посилити санкції щодо банків і ключових галузей промисловості.

4.Внаслідок російських звірств на території України, Латвія прийняла рішення розірвати дипломатичні відносини з окупантом.

5.Понад 30 конгресменів вимагають від адміністрації Байдена збільшити поставки зброї для ЗСУ, зокрема включити ракети класу “земля – повітря” великої дальності, винищувачі і протикорабельні ракети.

І все це ще і близько не повний список того що приготовили Росії…. СХОЖЕ СВІТ ПРОКИНУВСЯ і зрозумів з ким має справу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.