Сенцов: Я буду ходити ТІЛЬКИ проспектом Бандери, а не Сталіна

Uncategorized

У день народження лідера ОУН Степана Бандери режисер і колишній в’язень Кремля Олег Сенцов заявив, що йому не байдуже, які назви вулиць, якими він ходить у своєму місті.

Про це він написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

Загрузка...

Сенцов, зокрема, зазначив, що минулий рік був дуже важливий для нього.

«Також як і понад сотня полонених, я повернувся до своєї родини та до своєї країни. Я дуже радий за усіх визволених, та нескінченно вдячний тим, хто боровся та виборов нашу свободу.

Дякую вам усім! Я ніколи не забував про тих, хто ще залишається у полоні та буду говорить про них на усіх рівнях, поки остання людина звідти не повернеться додому».

Сенцов також побажав усім українцям перемоги в новому році.

«Тому що без неї у нас немає майбутнього. Тому що без неї ми не будемо мати країни. Тому що мені не байдуже назва вулиць, якими я ходжу в своєму місті. Я хочу ходити по проспекту Бандери, а не Сталіна. І до слова, Степане Андрійовичу, зі святом!» — зазначив режисер.

Степан Бандера — український політичний діяч, ідеолог українського націоналізму. Він народився 1 січня 1909 року. У лютому 1940 року став керівником фракції ОУН (б), в 1947 році очолив провід Організації українських націоналістів. У 1959 році був убитий агентом КДБ.

Сенцов: Я хочу ходити проспектом Бандери, а не Сталіна 01

Loading...
Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *