Я ще такої комедії не бачив. Я можливо буду різкий, але! Стояв сьогодні чекав тролейбус…

Uncategorized

Стояв сьогодні чекав тролейбус п’ятірку біля ЦУМа.

Вже коли під`їхав, з швидкістю комети туди залітають пенсіонери. В черзі до входу діалог.

Загрузка...

-Да я з тобою проїдуся до стадіону, потім на старий ринок поїду ( для тих хто не в курсі, це протилежна сторона) Одразу всі по місцях. Проходить дві хвилини, тролейбус рушає. Один дідок достає свою CityCard.

-Синок, передай. Я передаю іншому ту карту, так до самого валідатора і обратно. Після цього починають інші доставати і так само просити. Я ще такої комедії не бачив. Я можливо буду різкий, але!

Я розумію що пенсіонери заробили на безкоштовний проїзд, що вони працювали довго років і мають на це право, но вибачте. Ну сумніваюся я що в планах когось було відпахати 30 років на заводі, з метою щоб безтолку з кимось кататися в транспорті, потім пересаджуватися і їхати в іншому напрямку.

Я також розумію відмову міської ради заборонити їздити в час пік на пільгових умовах. Ну не по феншую збивати свій електорат.

Ну можна хочаб зробити обмежену кількість тих поїздок, щоб люди в дійсності користувалися за потребою?

Зробіть з урахуванням — чотири поїздки в день і все.

Повірте це реально змінить проблему з завантаженням у транспорті.

Або монетизуйте.

Ще раз, я з повагою ставлюся до людей похилого віку, тільки ось за віком своїм ці люди не завжди ставляться з повагою до інших. Це не через те що вони такі по життю- це старість і ніхто не знає як її будемо переживати ми.

Illya Alexeich

Loading...

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *