Сьогодні приблизно о 7:30 я прокинувся від того, що в будинку хтось волає про допомогу… Викликали поліцію… Ось що було далі…

Uncategorized

Що ви будете робити, якщо прокинетесь від диких криків по допомогу і звуку постійних ударів? Скоріш за все, викличете поліцію…

Сьогодні приблизно о 7:30 ранку я прокинувся від того, що поверхом вище в будинку хтось волає про допомогу й істерично плаче. Це все супроводжувалось глухими ударами.

Загрузка...

Через 3 хвилини ми викликали поліцію з повідомленням про домашнє насильство. Ще хвилин за 10 удари припинились.

Пішов гуляти з собакою. Повертаюся у під’їзд, бачу двох дільничих поліцейських, стоять. Кажу: вітаю, це ви на домашнє насильство приїхали?

— Так нашо ти нас викликав? Шо, не міг сам вийти ляща дать? Чи у нас дуже часу дохєра на таке от їздити?

Я трохи в ступорі. Підіймаємось на поверх, поліцейські жаліються, як їм набридло приїжджати на подібні виклики і що у них немає ніяких повноважень.

Loading...

Поки я завів у квартиру собаку і повернувся, дільничні встигли за кілька хвилин опитати «ледь не увесь поверх». Ну тобто одну бабусю, яка ледь пересувається. В усіх інших квартирах — зачинено. Поліцейські збираються їхати назад в управління.

— Ви що, знущаєтесь? Тут весь ранок били жінку чи дитину. Ви просто так поїдете? — питаю.

І тут починається саме цікаве. «Ти впевнений, шо ти шось чув?», «може це тобі здалося, що хтось когось бив?», «тобі шо, заняться нічим, крім як поліцію викликать?».

Дільничі Дніпровського району Олександр Бондарчук та Близнюк Владислав починають помітно нервувати. Їм не подобається, що хтось змушує їх працювати. Наближається кульмінація.

— «Чуєш ти, я зараз складу на тебе повідомлення про неправдивий виклик, тоді подивимось, як ти заговориш», — каже мені поліцейський Олександр Бондарчук.

Колега його заспокоює: «Саня, та успокойся, нам ещё на второй вызов ехать. Забей». Ми змушуємо дільничих скласти повідомлення про злочин. Склали. Поїхали.

Loading...

А ми чекаємо, що це все повториться знов. Бо крики чутно вже не перший день, тільки раніше не було таких сильних ударів.

Андрей Крищенко, це така має бути реакція столичних поліцейських на повідомлення про домашнє насильство?

Дніпровське управління поліції нормально спрацювали колеги?

Національна поліція України це так працює проект ПОЛІНА

EUAM Ukraine це так на ваші гроші втілюється програма протидії домашньому насильству?

Dima Replianchuk

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *