Все спливло! Волосся дибки! Зеленський надурив українців?! Документ вже змінено! Ось що насправді він привіз з Парижа

Uncategorized

САЙТ ПРЕЗИДЕНТА ОПУБЛІКУВАВ НЕВІРНУ ВЕРСІЮ ОСТАТОЧНОГО КОМЮНІКЕ НОРМАНДСЬКОЇ ЗУСТРІЧІ

Автор тексту — Аля Шандра. Авторська стилістика та правопис збережні
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2863956736959765&id=100000363990899&sfnsn=mo

Загрузка...

Ми висловили інтерес не закон робити постійним, а особливий статус ОРДЛО взагалі, тобто і зміни в Конституцію вносити.

Всі вже забули про Париж та переключилися на вбивство Шеремета? Дарма, бо я вам зради принесла. Готуйтеся слідкувати за руками.

Що же там відбувалося в Парижі за кулісами? Ми вже з’ясували, що точилася боротьба за «постійність» закону про особливий статус, про що ще написав Чеснаков (https://www.facebook.com/AlekseyChesnakov/posts/473486853367474?hc_location=ufi)

Нагадаю, що на англійській версії сайту українського президента в комюніке йшлося про те, що сторони зацікавлені його розглянути з тим, щоби він надалі діяв. А на англійській версії сайту французького президента вже йдеться про те, щоби він був прийнятий на постійній основі.

Тобто, ми можемо припустити, що перемогою Москви в Парижі був примус України погодитися засвідчити свій інтерес в «упостійненні» закону про особливий статус, хоча українська сторона наполягала на тому, щоби просто був продовжений цей наразі тимчасовий закон — принаймні, про це йшлося на українській версії сайту президента ще 11 грудня. Деталі я розписала тут: https://www.facebook.com/alya.shandra/posts/2857468167608622

Але залишилося непоміченим, в тому числі і мною, що в французькому комюніке (https://www.elysee.fr/…/e…/2019/12/09/paris-normandie-summit) йдеться не про ЗАКОН, а взагалі про всі правові аспекти особливого порядку самоврядування, тобто особового статусу ОРДЛО. І про те, що сторони «висловили зацікавленість» його, тобто ОСОБЛИВИЙ СТАТУС, а не закон, зробити постійним. А на сайті Зеленського ще 11 грудня висіла версія про те, що домовилися лише закон зробити постійним. (https://web.archive.org/…/zagalni-uzgodzheni-visnovki-pariz…).

Ну і що, скажете ви? Яка різниця, закон чи просто порядок? А от для «опочленців» велика різниця. Вони навіть ультиматум написали, що не будуть виконувати обмін полоненими та перемир’я, поки Зеленський не повісить правильну версію комюніке на сайті (https://prm.ua/teroristi-dnr-vidmovilis-vikonuvati-rishen…/…).

Loading...

І о диво! Справді змінили. Станом на зараз сайт президента вже говорить про те, що Україна висловила зацікавленість в переведенні «всіх правових аспектів особливого порядку місцевого самоврядування» на постійну основу (https://www.president.gov.ua/…/zagalni-uzgodzheni-visnovki-…).

Ну і що, скажете ви?

А те, що #SurkovLeaks нам показали, що протягом 2015 року Кремль був гіперстурбованим просуванням змін до української Конституції. А відповідно до впареного Україні під військовим тиском Мінська-2, на який посилається комюніке, правові аспекти особливого статусу ОРДЛО визначаються в двох місцях: в законі про особливий статус, який має бути постійним, і в Конституції України.

А що же саме Кремль хотів впихнути в українську Конституцію? Та багато чого. Наприклад:

• території ОРДЛО мають отримати щось схоже на власні парламенти (представницькі зібрання) та уряди (виконавчі комітети);

• представницьким зібранням надається право затверджувати бюджети ОРДЛО, розробляти та впроваджувати всілякі програми для територій, а також регулювати практично всі сектори, визначати місцеві податки та платежі, надавати російській мові спеціальний статус, ухвалювати рішення з питань транскордонного співробітництва. Крім того, вони можуть звернутися до Конституційного Суду України про визнання українських законів неконституційними, організувати місцеві вибори та референдуми, створювати вільні економічні зони, визначити місцеві податки та платежі;

• виконавчим комітетам надається право представляти ОРДЛО в зовнішньоекономічних відносинах та у відносинах з Києвом, готувати та виконувати програми соціально-економічного розвитку.

• ну і нейтральний статус теж хотів Кремль пропихнути.

Детальніше читайте тут: http://euromaidanpress.com/…/20…/11/SpecialStatusUA1page.pdf
і тут: http://texty.org.ua/…/Problema_Ukrajiny__ce_Minskyj_protoko…?

А Конституція — це не закон, її так просто не зміниш. Тому у Суркова в 2015 так і працювали в овердрайві, щоби саме там упостійнити свої маріонеткові республіки. Мабуть, зараз там не припиняють відкорковувати шампанське. Адже якщо Зеленського вдалося так легко продавити підписатися під «висловленням інтересу» до постійного особливого статусу, то все інше теж не за горами.

В Парижі Володимир Зеленський сказав, що не допустить федералізації України. Але насправді він став на один крок ближче до неї.

#РОК

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *