«За це потисну руку!»: Звіробій викликала Зеленського «один на один»

Uncategorized

Волонтерка Маруся Звіробій попросила президента України Володимира Зеленського зустрітися з нею тет-а-тет.

У телеграм-каналі Звіробій заявила, що глава держави повинен почути голос тих, хто побоюється «капітуляції». При цьому, звертаючись до президента на «ти», вона заявила про готовність потиснути йому руку.

Загрузка...

«Я хочу зустрітись із Зеленським. Один на один! Можна з прослушкою і відеонаглядом. Але віч на віч. Без сторонньої гопоти! У нього має бути хоч один шанс почути голос «войовничої меншості»!

Це питання національної безпеки! Щоб він потім, коли його оточення втопить всіх у крові, не казав, що чогось не знав. Володю, я думаю ти не будеш проти. Просто поясню по пунктах, чого хочуть ті, хто постійно гудить у тебе під офісом!» – написала Звіробій.

«А ти далі, знаючи все це, ухвалюй рішення, які хочеш, але ми принаймні будемо знати, що ти в курсі, що у тебе під вікнами відбувається. Зустріч не відтягуй, поки далеко не зайшло. Якщо погодишся, то лише за це потисну руку», – додала вона.

Напередодні Звіробій також пригрозила Зеленському новою революцією через те, що в причетності до вбивства Шеремета запідозрили відомих волонтерів та ветеранів АТО

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *