Поїхали ми сьогодні у лікарню провідати постраждалого внаслідок ДТП спричиненого Кулебою, водія мікроавтобуса. А там…, — Приходько (ФОТО)

Uncategorized

Отже:

Поїхали ми сьогодні, 26.11.2019, у Києво-Святошинську районну лікарню провідати постраждалого внаслідок ДТП спричиненого Миколою Кулебою 24.11.2019 водія мікроавтобуса.

Загрузка...

Знаходиться ця лікарня у Боярці під Києвом.

Прибувши на місце, ми одразу пішли в приймальне відділення. Там сказали, що нічого не знають і «відфутболили» до реєстратури. Там ТЕЖ нічого не знають, «відфутболили» до заступника головного лікаря. Той м’явся, м’явся і відправив нас до диретора (світлина 1). Отам почалось найцікавіше.

Секретарка нам заявила, що «говорити зараз не може», але ми не прості хлопці і просто увійшли без стуку. Директор, Лява Роман Борисович, ОДРАЗУ поставив себе вище за всіх заявивши «я вам ничего не должен», не дивлячись на те, що ми пред’явили наші журналістські посвідчення і посилались на те, що їхній пацієнт не проходить як «таємниця слідства», не «легендований» і НЕМАЄ його або його родичів усної чи письмової відмови спілкуватися зі ЗМІ.

Директор вперся як баран, і поки Тім всеж намагався до нього достукатись я підійшов до секретарки і запитав «Що нен так?» на що мені була наступна відповідь: «До нас вчора всі центральні телеканали приїздили — так ми нікого не пустили»…

Loading...

Що за таємничість така, яка наводить на дуже серйозні підозри… Зрештою, ми повернулися до приймального відділення а там… А там нас чекало «оце от» (світлина 2). Якась незрозуміла охоронна фірма, яка почала виштовхувати Тіма, вкрай хамськи спілкувалася зі мною (мушу зіжзнатись — я теж не змовчав у ДАЛЕКО не літературному стилі).

Далі під’їхали АВТОМАТНИКИ (на світлинах), які хоч і не були агресивними як ці гамадрили, втім, було видно, що вони з цими «охоронцями» у зв’язці….

Ми так і не змогли дістатися до хлопця… Єдине що знаю: він лежить у травматології (2 поверх) та «дуже багато спить». Цю фразу сказала мені одна з медпрацівниць…

Видно, що хлопця «капсулюють», не дають говорити. КОЖЕН журналіст підтвердить: після ДТП ми спокійно спілкуємося з постраждалими, які розповідають як воно було, (та ви і самі бачили десятки таких сюжетів, Друзі), а тут… «Нізя». Це мене наводить на думку. що готується «офіційна» версія, яка буде ухвалена «за основу і в цілому» і саме цю версію пробуватимуть «згодувати» нам, журналістам і блоґерам.

Не вийде. Ми не опустили рук і будемо далі добиватися ВСЕБІЧНОЇ правди.

Дякую, Tim Zlatkin за те, що вчора подав ідею, а сьогодні поїхав разом зі мною, а також дякую Анастасія Березій, яка нам на підмогу направила знімальну групу «ЧП Інфо» («Магнолія ТВ») і якій ми з Тімом дали розлогі коментарі. Незабаром викладу сюжет.

Loading...

Боримося!

Назар Приходько

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *