Це неможливо пробачити! Повний поіменний перелік жертв Голодомору 1932-1933 (по областям) (ВІДЕО)

Uncategorized

В Інтернеті оприлюднили Національну книгу пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років в Україні, що є одним із найвагоміших результатів діяльності з дослідження Голодомору та вшанування пам’яті його жертв з нагоди роковин трагедії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав релігієзнавець Ігор Козловський.

Загрузка...

Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років в Україні складається із загальнонаціонального тому та 18 регіональних томів, які підготовлені в регіонах, що постраждали від Голодомору 1932–1933 років в Україні: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях та в м. Києві.

Підготовка томів здійснювалася обласними та Київською міською державними адміністраціями під керівництвом Українського інститут національної пам’яті (УІНП).

УІНП продовжує роботу зі створення електронної карти Голодомору, до якої заносяться дані томів Національної книги пам’яті.

Повний перелік можна подивитися ТУТ.

Loading...

Також в youtube можна подивитися документальний фільм «Гіркий полин. Чорна тінь 1932-1933» – спільний проект Міністерства культури України та Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору». Це ціла низка унікальних історій людей, які пережили пекло 32-33 та бачили смерть. На їх устах розповіді, які вражають болем, в їх очах навічно закарбувався сум, а їхні долі – це урок, який мають засвоїти сучасні покоління, аби ніколи не допустити повторення того страшного злочину проти людства – Голодомору-геноциду.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *