Почалося! «Диверсійна операція в «Слузі народу!» Арахамія анонсував перше видворення з фракції (ВІДЕО)

Uncategorized

Народний депутат Анна Скороход — агент чиїхось інтересів. Її дії виглядають диверсією всередині «Слуги народу» і постало питання її виключення із фракції.

Про це заявив голова фракції «СН» Давид Арахамія.

Загрузка...

«Давайте речі називати своїми іменами. Якщо ви зараз зайдете у Google і у громадському шлюбі чоловіка Скороход зараз загуглите — все зрозумієте.

Ми, як політична партія, до цього не маємо жодного відношення. Не знаємо, у чому справа.

Але те, що пані Скороход неодноразово зверталася до народних депутатів, пропонувала їм грошову матеріальну допомогу, це є факт», — заявив Арахамія з трибуни у четвер.

Виступу Арахамії передувала заява самої Скороход:

Loading...

«За дорученням… [заступника генпрокурора Віталія] Каська до [представника Офісу президента Олександра] Клименка мого чоловіка незаконно затримали. Підставою стали мої голосування в залі — відстоювання державної власності ГТС та «червона кнопка» проти відкриття ринку землі. Рішення про затримання незаконне. Підстава — запит Російської Федерації від 2017 року. До цього ніяких питань не було. А після «червоної кнопки» іде затримання мого чоловіка».

Пізніше у кулуарах Арахамія заявив:

«Вона (Скороход) працювала помічником у біглого олігарха Онищенка. Коли ми неодноразово зверталися до неї і казали «Ми бачимо, що щось ви робите не те»… Тільки ось на наступному засіданні фракції хотіли піднімати питання щодо виключення її з фракції. Вона не працює на фракцію, не працює на «Слугу народу». Вона працює на чиїсь інтереси. Вона агент когось».

«Це спроба диверсійної операції всередині «Слуги народу». Це не «слуга народу».

Коли людина робить лобіювання конкретних олігархічних груп. А коли побачила, що вже пішла підозра, то починає говорити «Це за те, що я не голосувала за землю», — додав Арахамія.

Loading...
Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *