Видео: в Киеве перебегавшую дорогу женщину сбивает авто

Uncategorized

В сети появилось видео как женщину в Киеве сбивает легковой автомобиль на пешеходном переходе.

Видео опубликовала пресс-служба Патрульной полиции столицы в четверг.

Загрузка...

Как видно на видео, инцидент произошел 20 августа на проспекте Владимира Маяковского.

Пострадавшая решила пробежать через пешеходный переход во время оживленного движения и выскочила перед автобусом, из-за чего ее на заметил водитель легкового автомобиля.

В результате женщина ударилась о боковое стекло машины и упала на дорогу. В каком она находится состоянии пока не уточняется.

Нагадуємо, відповідно до вимог п.4.14. ПДР України: Пішоходам забороняється:а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.Шановні пішоходи, зверніть увагу на можливі наслідки, до яких може призвести порушення цих вимог ПДР!#Kyivpatrol_____Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol

Gepostet von Патрульна поліція Києва am Donnerstag, 22. August 2019
Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *