Не витримав! Вакарчук звернувся до Зеленського з потужним закликом (ВІДЕО)

Uncategorized

Депутат Верховної Ради України, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук закликав чинного главу держави Володимира Зеленського перестати загравати з ворогами країни.

Про це він заявив в ефірі передачі «Свобода слова Савіка Шустера». За словами Вакарчука, уряду України потрібно зрозуміти, хто є її основними ворогами (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Загрузка...

«У нашої країни є два вороги. Перший зовнішній – це Російська Федерація, яка почала проти України війну, анексувала Крим і створила ситуацію на Донбасі, по суті контролюючи її. Другий ворог – це слабкість української держави і економіки, а також корупція, яка заполонила країну», – заявив політик.

За його словами, попередня влада публічно заявляла про бажання боротися із зовнішнім ворогом, але загравала з ворогом внутрішнім. У зв’язку з цим Вакарчук нагадав про корупційні скандали попереднього уряду.

«Що робить нова команда? Вона пропонує нові прогресивні ідеї, які в майбутньому покращать економічний стан країни. Однак «другий ворог» змушує нас робити крок вперед і два кроки назад.

Я це називаю «загравати з ворогом». Я вважаю, що боротися потрібно одночасно з двома ворогами: ми повинні боротися з корупцією і ні на крок не відступати від своїх позицій, коли говоримо про зовнішнього ворога», – підкреслив лідер партії «Голос».

Також Вакарчук закликав брати приклад з Ізраїлю і захищати свою країну без оглядки на реакцію світової спільноти.

«Ізраїль встановив в регіоні світ на своїх умовах, після чого США не припинили з ним співпрацювати. Світ любить сильних і успішних», – нагадав політик.

За його словами, щоб встановився мир, потрібно припинить стріляти, потрібна безпека на довгий час. Необхідно відновити контроль над кордоном, повернути суверенітет країні, встановити українські порядки, впевнений Вакарчук.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *