«Це нас розводять, а війська – відводять»: Безсмертний вказав на брехню влади (ВІДЕО)

Uncategorized

Українським військовим, які вчора і позавчора усе зробили, щоб ми зрозуміли, що навіть термін у 7 днів не було дотримано.

Процес відведення сил і засобів Збройних Сил України у районі Золотого-4 розпочався попри те, що вимога про дотримання 7 днів тиші не була виконана. На цьому наголосив дипломат Роман Безсмертний у студії «Інформаційного дня» на «5 каналі».

Загрузка...

Там тишею і не пахне.

«Треба подякувати українським військовим, які вчора і позавчораусе зробили, щоб ми зрозуміли, що навіть термін у 7 днів не було дотримано.

Якщо ви зіставите заяву міністра (очільника МЗС Вадима Пристайка – ред.), пресповідомлення штабу ООС, звіт Місії ОБСЄ у штаб-квартиру і заяву Мартіна Сайдіка – посередника у мінському процесі, – то ви побачите, що вони не співпадають ні в цифрах, ні в термінах», – наголосив Безсмертний.

Він акцентував: «Більше того, пряма заява Мартіна Сайдіка після завершення засідання Тристоронньої контактної групи, цитую: «Не дивлячись на те, що 7-денний термін режиму тиші не був витриманий, українська сторона почала відведення військ». Тому тут все зрозуміло».

За його словами, влада зробила гучну заяву, щоби «сотрясати повітря». Спочатку Офіс президента зняв «кіно» у Золотому – потім зробили відповідну заяву.

«Тут є ті, кого розводять, і є ті, кого відводять. Нас із вами – розводять, а війська – відводять», – сумно резюмував Безсмертний.

Loading...

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *