На 1+1 та ICTV вийшов фільм про поїздку Зеленського до Золотого. Пропаганда рівня кремлівських зливних бачків, — Смолій

Uncategorized

На 1+1, ICTV та низці інтернет-ЗМІ вийшов фільм про поїздку Зеленського до Золотого.

Пропаганда рівня кремлівських зливних бачків. Не даремно звичайну поїздку перетворили в піар-шоу. З камерами, фотографами, монтажерами та звукооператорами.

Загрузка...

Із Зеленського просто зараз намагаються зліпити героя, який поїхав, «порішав», розігнав, нагримав на «проклятих націоналістів», зате пофоткався з бабушками, неіснуючими вчительками, походив по ларьках та випив кофє з продавчинями.

Все це в хамській манері. На рівні серіалу «Свати». Все для «електорату». Таке враження що дивився «Слугу народу» чи «Сватів» чи ще якийсь московський серіал.

Все це звісно відбувалося здебільшого російською мовою, де президент, як я вже писав вчора, порушує низку законів, в тому числі й Закон про мову.

Але зараз про інше.

Відвертий провал та знущання над добровольцями та військовими електорату виставлють як «перемога добра над злом». Як «цар приїхав рішать «мір».

Це настільки ще раз підмінює поняття державності та посади президента, що абсолютно стає зрозумілим — не мир потрібен, не перемога, не «кінець епохи бідності», а продовження дешевого, низькобюджетного шоу. Серіалу з дешевим кінцем.

Кінцем для іміджу країну, її безпеки, перемоги та суб‘єктності.

Loading...

Але глядачі 1+1 чи інших каналів звісно скажуть що все правильно. А коли зрозуміють, мабуть буде пізно…

Андрій Смолій

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *