«Я скажу, коли 200 буде!» У мережі сплuвло ВІДЕО за секунду до трагічної ДТП у Харкові

Uncategorized

У мережі з’явилося відео за лічені секунди до смертельної ДТП у Харкові, яку влаштував водій Infiniti. Як і передбачалося раніше, авто гнало по місту на шаленій швидкості — часом розганяючись до 200 кілометрів на годину.

У Telegram-каналі «ХС-Харків» опублікували відео з салону авто, де знаходилися троє молодих людей.

Загрузка...

Також чітко чути їхні розмови. Відзначається, що активістам Харкова стали доступні відео з телефонів пасажирів нещасливого Infiniti під керуванням Миколи Харківського.

На відео чутно, як розмовляє Микола Харківський — так званий «мажор», який перебував за кермом. Всі розмови супроводжуються матюками.

«Зараз, я скажу, коли 200 буде», — говорить він і починає додавати швидкість.

Після цього Микола каже, що їхав близько 180 км/год і наближається до світлофора, на якому горить червоне світло. На іншій частині ролика можна побачити, що авто, яке мчить по практично порожній дорозі, ледь не влітає в іншу машину.

Loading...

«Ми їхали десь 160… А, 200 ми їхали», — каже водій.

На це дуже схвально реагує дівчина. Мабуть, саме таким способом хлопець доводить свою «крутість» одноліткам.

Нагадаємо, що 28 жовтня Миколі Харківському, який влаштував криваву аварію в Харкові на «Інфініті», оберуть запобіжний захід. Враховуючи, що він неповнолітній, у разі його провини йому загрожує до 8 років ув’язнення. До цього 16-річний хлопець вже мав проблеми із законом. У свої 14 років він стріляв у жінку, яка прийшла заступитися за свою дочку, яку він ображав. Враховуючи ці факти прокурори проситимуть сьогодні взяття молодого хлопця під варту.

Loading...