Це не 90-ті, це Одеса сьогодні! Цілковите беззаконня, тітушки забuвають людей, що протестують проти свавілля… (ВІДЕО)

Uncategorized

Це не 90-ті, це Одеса сьогодні. Цілковите беззаконня, повна бездіяльність поліції, тітушки, які б’ють купку людей, що протестують проти всього цього свавілля…

У цієї проблеми є дві сторони медалі. Одна очевидна — це Труханов і його банда, які день у день стають все сміливіше і нахабніше у своїй безкарності, і друга, набагато глибша і серйозніша. Друга сторона медалі — це ігнорування бандитського свавілля в місті самими одеситами.

Загрузка...

… Приблизно місяць тому в Одесі проходив мітинг проти зняття з посади невгодного місцевим царькам директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда. Тоді крім мене підтримати Сашу прийшли багато відомих одеситів, прийшли понад 2 тисячі городян, відчувалося, що людям не все одно …

Але це був одиничний випадок.

Всі інші акції протесту проти незаконних забудов, проти рейдерства, проти корупції в міськраді, проти хабарництва та іншого, налічують ледве сотню учасників. У мільйонному місті.

Чому люди повністю ігнорують проблеми своїх сусідів рівно до того моменту, поки біда не прийде на їхній поріг?

Якби сьогодні на багатостраждальному Гагарінському плато було хоча б стільки ж людей, скільки прийшло на підтримку директора худ. музею, то ніякі тітушки й близько б не підійшли до протестуючих.

Якщо хоча б така ж кількість людей виходила на акції протесту проти початкової забудови Аркадії, проти будівництва житлових будинків в прибережній зоні, проти оскаженілої корупції при купівлі будівлі нової мерії, ми б напевно змогли попередити всі ці злочини.

То може ми нарешті будемо боротися з бандитами разом або все ж почекаємо, поки вони остаточно розірвуть місто на шмаття?

Loading...

Ми наведемо в Одесі порядок!

Mikheil Saakashvili

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *