Кілька крапель цього препарату видалять всі бактерії в роті, відбілять ваші зуби, усунуть неприємний запах!

Uncategorized

Кілька крапель цього препарату видалять всі бактерії в роті, відбілять ваші зуби, усунуть неприємний запах!

Перекис водню є однією з найбільш корисних речовин. Можливо, саме тому він отримав “штамп” небезпечного продукту, який, безумовно підтверджують ті, хто не хоче, щоб його використання стало популярним.

Загрузка...

Перекис водню був розроблений в 1920-х роках вченими для боротьби з проблемами інфекції і гангрени у солдатів під час Першої світової війни.

У 3% -ому розчині він є одним з найбільш ефективних дезінфікуючих засобів.

Недорогий і простий у використанні продукт конкурує з іншими, розробленими фармацевтичними лабораторіями, побутовими та лікарняними дезінфікуючими галузями. Тому комерційного інтересу до його використання у великих масштабах немає.

Деякі з найбільш ефективних способів застосування перекису водню:
1. Зберігання зубних щіток в розчині пероксиду водню позбавить від бактерій, які викликають гінгівіт й інші проблеми ротової порожнини.

Loading...

2. Невелика кількість перекису водню дезінфікує поверхні краще, ніж будь-який інший продукт. І відмінно підходить для використання на кухнях і ванних кімнатах.

3. Застосування перекису водню до ніг і нігтів позбавить від проблем зі шкірою і усуне грибки.

4. Застосовується до ран (кілька разів на день), запобігає інфекції і допомагає в загоєнні. Це підтверджують численні випадки регресії гангрени з його використанням.

5. Для усунення плям і прищів на обличчі перекис водню чудово працює.

Щоночі, коли ви лягаєте спати, прикладіть на 20 хвилин ватний диск, просочений перекисом водню. Якщо застосовувати регулярно – ви побачите відмінні результати.

6. Змішайте розчин перекису водню в рівних кількостях з чистою водою і можна капати в ніс при застуді і синуситі по 2-3 краплі в кожен отвір.

Loading...

Це вбиває мікроби й інші шкідливі мікроорганізми.

7. П’ять крапельок в кожне вухо запобігають появі грипу та інших респіраторних проблем. Просто закапайте краплі в одне вухо і почекайте п’ять хвилин. Потім повторіть процедуру з іншим вухом.

8. Перекис водню є природним антисептиком і тому може використовуватися для дезінфекції рук.

9. Якщо ви хочете якісно вимити свіжі фрукти і овочі, помістіть їх в ємність, повну холодної води, і додайте 50 мл перекису водню.

Дайте йому діяти близько 15 хвилин, а потім промийте чистою водою для видалення бруду, воску (особливо з фруктів, таких як яблуко і лимон) й інших забруднюючих речовин.

10. У вашого вихованця є будь-які травми? Перекис водню також можна використовувати для лікування ран тварин. Рана загоїться набагато швидше.

11. У вас є риніт або синусит?

Не може дихати добре? Зробіть саморобний назальний спрей, об’єднавши 1 столову ложку перекису водню і 100 мл чистої, фільтрованої води. Потім просто трохи розпилюйте в ніздрі протягом дня.

12. Ви хочете природним чином відбілити зуби?

Зробіть рідину для полоскання рота: додайте 1 столову ложку перекису водню в склянку теплої води. Цей засіб для полоскання рота треба тривати в роті 30 секунд. І це можна робити щодня.

На додаток до усунення всіх мікробів в порожнині рота, він відбілює зуби і бореться з неприємним запахом з рота.

Перед застосуванням порадьтеся зі своїм сімейним лікарем

Джерело

Loading...