«Слава Україні» та «Героям слава» хочуть офіційно визнати українськими футбольними символами!

Uncategorized

Нова форма української збірної з футболу неабияк роздратувала росіян.

Гасла «Слава Україні» та «Героям слава» хочуть офіційно визнати українськими футбольними символами.

Загрузка...

Пряма мова Андрія Павелка:

Футбольні символи України, давно визнані усіма нашими вболівальникам і футбольною спільнотою загалом, мають бути захищені і увіковічені в футбольній традиції нашої держави. Тому виступив з ініціативою оперативно скликати он-лайн засідання Виконкому УАФ. Ми займаємо чітку позицію, яка уособлює глибоку синергію Української асоціації футболу, мільйонів наших вболівальників і футболістів збірної. Така позиція стане відповіддю на численні коментарі, дзвінки і голоси підтримки на адресу УАФ і команди Андрія Шевченка, які ми отримуємо після презентації нової форми збірної з картою України та гаслами «Слава Україні!», «Героям слава!».
Завтра на розгляд і голосування членів Виконкому УАФ запропонував винести кілька питань:

— про затвердження статусу офіційних футбольних символів України — гасел «Слава Україні» і «Героям Слава»;

— про затвердження малого і великого герба національних збірних України (із зображенням карти України у її неподільних кордонах, які визнані ООН, з Кримом і тимчасово окупованими частинами Донецької і Луганської областей).

Loading...

Дякую усім нашим вболівальникам за шалену підтримку УАФ і нового дизайну форми національної збірної. Дякую вам за небайдужість, за ваші відверті публічні позиції і таку щиру реакцію на сьогоднішні події.
Насправді, намагаючись прибрати з футболок наших гравців два надрукованих всередині слова, наші «друзі» сприяли тому, що сьогодні усі міжнародні ЗМІ і соціальні мережі рясніють написами: Glory to Ukraine! Glory to the heroes!

Переконаний, що важелі впливу тих, кому не подобаються цілісність і патріотичність спортивної української нації, дали фатальну тріщину і довели їх неефективність.

І, за будь-яких, обставин, гасла «Слава Україні» і «Героям Слава» не можуть нікуди зникнути, бо немає такої сили, яка здатна викорінити ці слова зі свідомості українців чи затьмарити їх неймовірну енергетику.

Це побачив і відчув увесь світ!

Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

P.S. Завтра о 10:30 продовжимо перемовини з УЄФА.»

Loading...

11 червня це питання мають розглянути у вітчизняній асоціації футболу.

УЄФА вимагає прибрати напис «Героям слава» з форми збірної. Що нібито це є політичним лозунгом — вирішили росіяни і відправили відповідну скаргу європейським футбольним чиновникам.

Натомість світова спільнота активно виступила на підтримку України. Співробітники посольства Сполучених Штатів Америки в Україні виклали фото в соцмережу, де всі вони одягнуті у форму нашої збірної.

І як годиться — відстоюють себе й самі українці. На офіційних сторінках УЄФА у соціальних мережах українські користувачі без упину пишуть «Слава Україні! Героям слава!».

Loading...