Терпець урвався! Українці «атакували» соцмережі УЄФА! Флешмоб триває!

Uncategorized

Українці обурилися рішенням Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) заборонити використання гасла «Героям слава!» на формі збірної нашої країни. Наші співвітчизники запустили особливий флешмоб, атакувавши офіційні сторінки організації в соціальних мережах.

Під публікаціями УЄФА в InstagramFacebook і Twitter з’явилася велика кількість коментарів з текстом «Слава Україні – Героям слава!», А також англомовним варіантом вітання: «Glory to Ukraine! Glory to the Heroes!» Також багато користувачів звинуватили Союз у продажності та потуранні інтересам Росії.

Загрузка...
Коментарі українців під постом УЄФА в Instagram
Українці атакували соцмережі УЄФА
Повідомлення з текстом "Слава Україні - Героям слава!" з'явилися в Twitter
Флешмоб дістався і до облікового запису УЄФА в Facebook

Нагадаємо, що на початку червня збірна України представила форму, в якій буде грати на Євро-2020. На ній зображена карта нашої країни з Кримом. У РФ обурилися через цю обставину і закликали УЄФА заборонити використання нового ігрового комплекту на чемпіонаті.

У збірної України знову будуть три комплекти форми.
Україна представила форму на Євро.
Гасло "Героям слава!" заборонили в УЄФА

Спочатку в організації не побачили порушень регламенту і затвердили екіпіровку України, але після протесту з боку Російського футбольного союзу (РФС) форму вивчили детальніше. Європейські функціонери дійшли до висновку, що слоган «Героям слава!» в комбінації з фразою «Слава Україні!» нібито має не тільки політичний, але й історичний і мілітаристський сенс.

Джерело

Loading...