Охоронці посібника окупантів в центрі Києва, накинулися на киянина, який спитав у нього про Крим (ВІДЕО)

Uncategorized

Російський співак Баста, який виступав у Криму, приїхав до Києва.

Йому намагалися нагадати, що в Україні йде війна, а Крим – окупований Росією. Втім, охорона співака швидко зреагувала і намагалася «нейтралізувати» конфлікт.

Загрузка...

Відповідне відео із нападом надіслали активісту Сергієві Стерненку. Автор побажав залишитися анонімом, але в разі потреби свідчитиме проти співака у суді.

Репер приїхав до Києва і сходив у ресторан «Мокко» на Хрещатику. Про це на своїх сторінках у соцмережах розповів активіст Сергій Стерненко.

Невдовзі після публікацій до ресторану підійшли громадяни, які хотіли нагадати Басті про його відвідини окупованого Криму. Втім, зробити це не вдалося.

Один з чоловіків перестрів Басту на виході із ресторану. Доки із ним фотографувалася шанувальниця, він почав голосно питати співака «Чий Крим?» «Аякже окупований Крим, у який ти їздив?».

Loading...

Тоді відео переривається, але як розповів чоловік, на нього напала охорона і почала відтискати його у сторону.

На цих словах до дверей підбігла охорона як закладу, так і ще 4 – 6 спортивних молодиків. Охорона почала зачиняти двері, а молодики випхали мене з закладу, почалася атака на мене, – розповідає киянин.

Баста у цей час, як розповідає чоловік, робив «нейтральний» вигляд. Дії охоронців вдалося зняти на відео іншому чоловіку, який також приїхав у «Мокко» з метою нагадати співаку про Крим. Коли охоронці побачили, що чоловік веде зйомку і фіксує напад, увагу перемикнули і на нього. Відтак до нього підійшли і, з його слів, вимагали видалити відео.

Стерненко на своєму ютуб-каналі опублікував фрагменти знятого інциденту з власними коментарями.

Охорона Басти напала на двох чоловіків у Києві: дивіться відео

Зверніть увагу! У Басти заплановані два концерти у Києві на 25 і 26 червня. Квитки на концерт уже продають в онлайн-касах.
Баста і Крим

Loading...

Реп виконавець Баста (він же Ноггано, N1NT3ND0, а насправді – Василь Вакуленко) неодноразово відвідував окупований Крим. Відтак у вересні 2017 року Служба безпеки України повідомила Вакуленку В’їзд в Україну заборонили російському реперу Басті: документ від СБУ про заборону в’їзду на територію України.

Тоді заборону наклали на три роки. В інтерв’ю співак і продюсер зазначав, що не розуміє, чому його не пускають в Україну. Позиція щодо Криму була «невнятною».

Джерело

Loading...