Канадський хокеїст ж0рстко наваляв двом росіянам у матчі НХЛ, після чого забuв вирішальну шайбу (ВІДЕО)

Uncategorized

Форвард «Вашингтон Кепіталз» Том Вілсон спровокував масову бійку в матчі регулярного сезону НХЛ проти «Нью-Йорк Рейнджерс» (6:3).

У середині другого періоду за рахунку 3:2 на користь останніх голкіпер столичної команди Вітек Ванечек зафіксував шайбу після кидка по своїх володіннях.

Загрузка...

Після цього Вілсон раптово почав бити по голові росіянина Павла Бучневича, який лежав на льоду. За нього заступився співвітчизник Артемій Панарін. Канадець кинув його на лід з такою силою, що хокеїст із РФ не зміг продовжити поєдинок.

Форварда «Вашингтона» покарали 10-хвилинним штрафом за неспортивну поведінку і ще чотирма хвилинами за грубість.

Росіяни отримали по дві хвилини покарання.

Відзначимо, що, відбувши дискваліфікацію, Вілсон повернувся на лід і забив останню шайбу в матчі, вразивши порожні ворота «Нью-Йорка».

Loading...

Його клуб зумів перевернути хід зустрічі та виграти її з рахунком 6:3.

«Вашингтон» посідає перше місце в Східному дивізіоні і вже забезпечив собі місце в плей-оф, а ось «Рейнджерс» після цієї поразки втратили всі шанси на продовження боротьби за Кубок Стенлі.