Жaxлuве майбутнє при Тимошенко! Те, що я зараз напишу, налякає вас до смeptі…

Uncategorized

ЖАХЛИВЕ МАЙБУТНЄ ПРИ ТИМОШЕНКО.

Те, що я зараз напишу, налякає вас до смерті. Від такого переляку ваша нижня щелепа буде стукати зубьями об верхню щелепу так, що і ці зубья повилітають.

Загрузка...

Ну, може не всі перелякаються, але погань різних мастей та забарвлення, точно вже не зможуть жувати.

Так ось.

Коли Юлія Тимошенко стане главою нашої держави, то тоді Дубаї будуть відпочивати обабіч, і в порівнянні з Україною будуть виглядати, як бомжатник в брудному, темному підвалі.

Ну що, вже стає страшно?

Loading...

Вона буде робити те, що і робила під час свого прем’єрства.

Тільки охопить вже не окремі галузі, а всю країну та абсолютно всі галузі та державні установи.

Кожна родина відчує жахливе збільшення свого добробуту. Породіллям вона поверне виплати, які впровадила в 2007 році, та ще й, на біду малечі, в рази збільшить їх. Заробітні плати будуть починатися з 1000 дол і вище, а пенсії з 500 дол. Взагалі-то, точно передбачити, як Тимошенко буде знущатися над українцями, зміцнюючи їхній фінансовий стан та фінансову незалежність, зараз неможливо.

Якщо в 2005 році, Тимошенко збиралася повернути вкрадені у нас 3000 підприємств, але встигла повернути тільки Криворіжсталь, то зараз, враховуючи те, що з 2005 року було вкрадено ще більше заводів та фабрик, то вона поверне їх всі. Українці будуть в шоці від того, що стануть власниками та отримувачами дивідендів.

І так кругом.

Знов відновиться авіапром. Наша космічна індустрія буде котируватися в усьому світі. Будуть будуватися найсучасніші автошляхи та залізничні колії по яких їздитимуть високотехнологічні потяги Українці купуватимуть авто останніх випусків, а не вживані євробляхі. Армія отримує суперсучасне озброєння і зможе протистояти варварам з Московії.

Loading...

Наша медицина буде в числі передових в світі, якщо не перша. Освіта буде визнаватися в усіх розвинутих країнах.

Вопчим все, куди не глянь, буде потопати в інноваціях, інвестиціях та розвитку. Жахлива картина.

І це не тому, що Тимошенко якійсь геній, чи месія, а тому що, вона сама є інновацією. Тимошенко просто людина. Але людина з майбутнього, з мисленням, яке знаходиться поза нашим обрієм, зі знаннями з того самого майбутнього. Тому, для неї нема нічого складного в тому, як витягти Україну з того дерьма. в якому вона зараз перебуває. Вона просто знає, як це робити.

Просто знає. І все.

Ну що, злякалися?

На зображенні може бути: 1 особа

Петро Чайка

Loading...