Мухарський: «Була б людина, а стаття знайдеться» — сумнозвісне радянське прислів’я. На жаль совок і досі править у судах

Uncategorized

ВСІ МИ — СТЕРНЕНКО

В нашій країні посадити можна кожного. І тут аж ніяк не йдеться про СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Обираєш українську ідентичність — відразу стаєш злочинцем «нациком» та «бендерівцем» для російськорієнтованої частини населення, яке проукраїнська сторона (в тому числі і я) часто таврує словами за які у ФБ банять.

Загрузка...

Вони закидають нам дивізію «Галичина» та Волинську різанину, ми їм Голодомори, деградативну селекцію совка та співпрацю з ФСБ на користь Москви.

Потенційно ВСІ МИ ЗЛОЧИНЦІ — від вищого керівництва держави з їхніми протиправними рішеннями, заявами, юридичними та політичними махінаціями і закінчуючи бабцею, що незаконно продає цигарки біля метро. Хтось колись не сплатив податки, чи видав за хабар медичну довідку. Хтось кидав коктейлі на Грушевського, а хтось тримає вдома незареєстровану збою чи наркотики (які доречі легко підкинути при обшуку).

«Була б людина, а стаття знайдеться» — проголошувало сумнозвісне радянське прислів’я. На жаль совок і досі безроздільно править в судах.

Ознайомившись із обвинуваченням актом Стерненку, роблю висновок: цю справу як і Ріфмайстра шито білими нитками.

Рішення суду політично вмотивоване і не має жодного стосунку до судової справедливості. Офіційне звинувачення у ніби-то викраденні людини з метою заволодіти 300 грн сміхотворне, а вирок у 7 років і поготів!

Влада намагається тримати баланс між двома умовно радикальними таборами, обираючи в якості мішеней публічних людей. На минулому тижні прилетіло Медведчуку, нині — у протилежний табір.

Сьогодні «русскій мір» у судових мантіях разом із своїми прихильниками святкує ситуативну перемогу над яскравим представником сучасного українського визвольного руху.

Ну що ж, це ще один привід згуртувати наші лави. Національно-визвольна війна триває, панове. Нині лише черговий її етап.

СЕРГІЮ, ДЯКУЮ ЗА ТЕ ЩО БОРЕШСЯ І НЕ ЗДАЄШСЯ!!!
Сьогодня Я — СТЕРНЕНКО

Тримайся МИ З ТОБОЮ!!!

Loading...

Антін Мухарський

Loading...