«Біле пекло»! Фіни придбали нові Lada Vesta, і відразу «викинули» всю партію на смітник

Uncategorized

«Біле пекло» (White Hell) — саме так називається один із зимових полігонів компанії Nokian, де здійснюється тестування покришок. Найчастіше в якості тестових автомобілів застосовують моделі Golf GTI і Polo GTI.

Однак, ще між 2015 і 2016 роками виробник покришок закупив в Росії партію Lada Vesta в кузові седан. Надалі машини також стали використовувати для проведення тестів.

Загрузка...

Цікаво те, що на одній з Lada Vesta навіть встиг попрацювати знаменитий пілот Янне Лайтінен, який свого часу поставив на Audi RS6 світовий рекорд по розгону на льоду — 335.7 км / ч.

Він також поділився своїми враженнями про російський автомобіль. За словами гонщика, авто сильно заносить на кризі при різкому скиданні газу. Крім того, воно сильно скрипить під час їзди на морозі або через утворення під дахом конденсату, або через матеріал, на який кріпиться дах.

Однак в результаті фіни вирішили відмовитися від використання Lada Vesta.

Все тому, що в декількох тестових автомобілях були виявлені серйозні несправності, в тому числі з гальмівною системою. Спочатку машини списали, а потім і зовсім стало зрозуміло, що в даний момент вони не затребувані. Ще два автомобілі Lada Vesta стоять поруч зі входом на тестовий полігон нікому не потрібні з 2017 року.

Loading...

Справа в тому, що так як авто призначалися для їзди тільки по полігону, компанія при покупці навіть не стала їх реєструвати.

Loading...