Список тих, хто таємно вколовся – перелік потенційних корупціонерів, втікачів і нахлібників

Uncategorized

Чотири дні мовчки спостерігаю за реакцією на інформацію «Страни» про таємну вакцинації нашої еліти. Нагадаю, група підприємливих умільців під патронатом впливових політиків ввезла в Україну партію вакцин і почала прищеплювати багатих бізнесменів і політиків за 3 тис євро (при собівартості 15 євро).

Що зробили ми? Під виглядом пацієнтів розговорили лікарів клініки, де прищеплювали еліту. Всіх записали.

Загрузка...

Знайшли клієнтів, які вакцинувалися і повз касу заплатили за послугу. Знайшли всіх, кому запропонували. Встановили тих, хто телефонував і пропонував. У моєму телефоні — десяток нев’*бенних доказів злочину.

З завтрашнього дня повертаються ток-шоу і новинні ефіри. Ця тема стане номером один, а за підсумком призведе до відставок цілої групи осіб, як би вони зараз не впиралися і не замовчували тему.

І справа не в аморальності, а в презумпції винуватості, якою наділені чиновники. Коли їх звинувачують, на відміну від всіх нас, простих людей, чиновник повинен довести, що він не причетний до злочину.

Ось, наприклад, уявіть, що ви – депутат Радуцький, голова профільного комітету Ради. Головний в парламенті з питань вакцин і медзабезпечення країни в період карантину. І ось вас, Радуцького, звинувачують в тому, що ви працюєте дилером серед VIP-ів і поширюєте нелегальну вакцину. Що обдзвонюєте Офіс президента, депутатів, столичних бізнесменів, лихословлять, що навіть прем’єра Шмигаль вкололи. Щоб зробили би ви після таких звинувачень, якби це був наклеп? Я б з’їла видання, що ганьбить моє ім’я, закусала б їх до мишей. Підняла б на вуха всю правоохоронну систему. Випила кров Баканова, щоб з’ясувати, як ця партія зайшла в Україну? Як СБУ могло пропустити відкриття центру таємницею вакцинації в центрі Києва, де кололися багаті і знамениті нашої країни. На місці Шмигаля я би здала публічний тест, довівши що непричетна, а якщо таки так – подала б у відставку негайно.

Loading...

Список тих, хто вколовся – це взагалі хороший тест на відчуття країни під собою. У них воно геть відсутнє. Це потенційні корупціонери, втікачі й нахлібники. Вони плювати хотіли на країну, на людей, місію, пафосне слово – мораль. Вони просто піклуються про свою ср*ку. Приклад для розуміння? Прем’єр-міністр Ізраїлю вже забезпечив свою країну вакцинами, 17 разів зв’язався з президентом Файзера. А наш знаєте що? 17 разів спустився з лижної гірки.

Від редакції: першим про те, що представники влади і багаті люди таємно вакцинуються нелегально ввезеною на територію України вакциною в київській клініці «Меділенд», посилаючись на власні джерела заявив бізнесмен Михайло Бродський. Він повідомив, що за дві дози вакцини бажаючим доводиться викладати 1-3 тисячі доларів. Серед організаторів «таємної вакцинації» Бродський називав главу комітету з питань охорони здоров’я Михайла Радуцького, скандально відомого бізнесмена Павла Фукса і Романа Гольдмана, який позиціонує себе експертом з питань медицини і надає медичні послуги в київських і ізраїльських клініках.

За даними Бродського, серед тих, хто таємно зробив щеплення від коронавірусу, починаючи з останніх чисел грудня – депутати від «Слуги народу», представники Кабміну на чолі з Денисом Шмигалем, заможні люди. Також бізнесмен зазначив, що має інформацію про те, що Фукс пропонує можливість таємно вакцинуватися, не чекаючи офіційного старту вакцинації в Україні, в якості хабара при вирішенні різного роду питань.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело

Loading...